Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek van barátnője az "tökéletes" férfi?

Figyelt kérdés

Megfogalmazódott bennem egy gondolat az itt gyakran olvasott tanácsokból. Ugye mindennapos kérdés az, hogy "Miért nincs barátnőm? Pedig nem vagyok gáz, igaz nem is vagyok egy adonisz. Rendes vagyok, de nem érdeklem a nőket. Egyetemre járok, van érdeklődési köröm stb.". Ismerős ez a séma.

A válaszok többsége az ilyen és ehhez hasonló kérdésekhez arról szokott szólni, hogy "Fejleszd magad. Csinálj önfejlesztést. Ne nyavajogj. Legyél belevaló csávó. Ne legyen önbizaomhiányod. Válts stílust, a mostani tuti nem jó. Vágass másik frizurát. Legyél határozott és vicces, mert az a lényeg. Legyél mindig őszinte. Merj ezt meg azt csinálni...".


Ezek szerint akinek van barátnője vagy sorra szedi fel a lányokat az ezeket az elvárásokat tökéletesen teljesíti? Ők kivétel nélkül sosem nyavajognak, nincsenek maguk alatt? Ők duzzadnak az önbizalomtól és sorra durrogtatják a jobbnál jobb poénokat? És sosem hazudnak?


És most nem a sármos, bájos, bajnok úszó srácokról beszélek mint sikeresen csajozók, mert nyilván nekik nem nagy cucc. Alapból rájuk fókuszálnak a nők, egy mondatukba sem kerül általában.

Átlag hétköznapi, értelmes, gondolkodó férfiakra értelmezem a kérdést. Van közöttük aki baromi sikeres és van akit levegőnek néznek.

De nem értem a valódi okát.

Ha minden nőnek más jönne be akkor minden ilyen civilizált srácnak közel azonos sikereket kellene elérni. De mégis vannak egyenlőbbek.


2017. nov. 4. 00:55
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem, közel sem az. És nem tudjuk, hogy az a szint, ahol te vagy edzettségben, ápoltságban, önismeretben, tudásban, önbizalomban, stb... Mire elég úgymond. Emiatt van az, hogy a válaszadók többsége csak tapogatózik, mi lehet a gond, és min érdemes csiszolni annak érdekében, hogy sikeres legyél.


Az én páromnak is vannak dolgai, amik nem ütik az ideálom szintjét, de annyira jelentéktelenek más jó tulajdonságai mellett, hogy imádom, és nem zavar. Viszont lehet, hogy ha valami nem lenne meg benne, másban meg cserébe remekelne, már nem tetszett volna meg. Minden nőnek más az igénye, minden nőnél más a prioritás, vannak általános dolgok, amiket alapnak tartunk, de abban is vannak átmenetek. Pl. nagyon hangoztatjuk az önbizalmat, de azért a pipogya pasas és az egoista állat között is van egy jó széles skála, amin elhelyezkedhet valaki. Anno, mikor én sem értem el sikereket a fiúknál, én is sorravettem magamban, hogy mi lehet a baj, és mérlegeltem, hogy azok közül a dolgok közül, amik a többségnek tetszenek, bennem miből nincs elég, vagy mi más. Volt akkora önismeretem, hogy el tudjam dönteni, mi igaz rám, és mi az, ami nálam nem releváns indok arra, hogy a másik nemet nem érdeklem. Az önismeret és az önkritika az elsődleges. Neked kell eldöntened, és valamennyire objektíven kiértékelned, hogy mi az, ami igenis jó úgy, ahogy van, és mi az, amire azért ráférne a csiszolás...

2017. nov. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A barátomnak diákhitele van és 27 évesen se autója, se jogsija. Ő tökéletes férfi?
2017. nov. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

NINCS tökéletes ember!!!!

Olyan van, aki számodra az, de az lehet hogy más szemében már nem.


Ahelyett, hogy a saját életeddel foglalkoznál, ahelyett te itt mindenfajta h..lyeségeken agyalsz.


Hozd ki magadból a legtöbbet.


Pl. Az önfejlesztésnek éppen az a lényege, hogy szeresd magad, megismerd magad, és harmóniába élj magaddal. Ha szívből jövő boldogságot érzel, az meglátszik a külsődön is.

2017. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tökéletes, de a felsorolt tulajdonságok közül megvan benne mind valamilyen szinten. Mikor ezt írjuk nem arról van szó, hogy ő legyen a legmagabiztosabb, legstílusosabb pasi a világon. De minimum vetkőzze már le a mérhetetlen önbizalomhiányt, ne az legyen az egyetlen jó tulajdonsága, hogy ő "rendes pasi". Vannak bizonyos tulajdonságok, amik szinte minden értelmes nőnek taszítóak. Főleg az önbizalomhiány, a visszahúzódás, mások okolása mindenért, állandó hiszti stb. Ami sajnos az itt kérdezők nagy részénél megvan. Illetve általános igazság, hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Lehet ő akármilyen tökéletes ember, ha nem tud velem beszélgetni, mert fél rámnézni, vagy eleve úgy áll hozzám, hogy "áhh úgy se kellenék neki", akkor sosem fogom megtudni, hogy ő mennyire ideális pasi.
2017. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha megkerdezed a volt baratnoiket akkor meg fogsz lepodni milyen egy "tokeletes" pasi.


Manapsag a nok szinte teljesen igenytelenek pasik teren, elviselik ha verik, megalazzak oket, az se baj ha a pasi alkoholista, drogos, ostoba, megcsalja, nem figyel ra, nem erdekli, stb.


Ha van nehany foga es 1-2 centivel magasabb a lanynal akkor nyert ugye van altalaban.


Bizonyitek keppen nezd meg az itteni nok parkapcsolati problemakkal kapcsolatos kerdeseit.


Most pontozhattok le.

2017. nov. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Itt most nem rólam van szó.

Itt arról van szó, hogy vannak itt gyakran leírt elvárások amiken keresztül elvileg sikeres lehet az addig sikertelen. De közben meg azt látom, hogy a sikeresek sem különbek és sokszor nem felelnek meg ezeknek a tanácsoknak mégis sikeresek. És vannak akik a tanácsolt szempontokat megnézve egész jók mégis sikertelenek.


Ismerek olyat aki az önbizalom, pozitív kisugárzás, életkedv, kedvesség szempontjából ezer helyen bukna el és tapadnak rá a nők. Neki már néha orvos sem ártana szerintem és mégis sikeres.

És tudok olyat aki(k)nek nincsenek ilyen nagy mértékű eltérései az itt hangoztatott tulajdonságok terén, mégis alig áll szoba vele(ük) nő.


(Ezernyi baromnak simán van barátnője és ezernyi rendesnek mondható férfinak alig jön össze valami.)

2017. nov. 4. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy írták mindenkinek vannak hibái a kérdés hogy tudja e őket kompenzálni. Az akinek van párja általában feltud mutatni dolgokat amik elég kiemelkedőek ahhoz hogy felettessék a negatív oldalait. Az eltérés a nők ízlésében hogy mik azok amikből kiemelkedőnek kell lenned hogy felfigyeljen rád az adott lány. Párom például kiemelkedőnek mondható a humor és a kommunikáció terén és magabiztos. Sok nő célozgat rá hogy lehetne ez-az még úgy is hogy tudják kapcsolatban van.
2017. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
35%

#2

Nem, de te valószínűleg olyan ronda vagy, hogy ennél jobb úgyse jutna :DD

2017. nov. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!