Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Genetikailag hulladék pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genetikailag hulladék pasiként távolságot tartok a nőktől. Ezzel hosszútávon meg tudom óvni az önbecsülésemet vagy totál roncs leszek?

Figyelt kérdés
Már a húszas éveim közepét taposom, olyan külső tulajdonságaim vannak, amelyek miatt egy csaj sem vonzódik hozzám (nem fárasztalak benneteket a felsorolásukkal, úgyis sejthetitek melyek a szokásos problémák). Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a gátlásosságom miatt életemben nem szólítottam még meg egy lányt sem. Még sima beszélgetés keretében sem, nemhogy társkeresés céljából (női spanjaim/ismerőseim sincsenek) és manapság már annyira reményvesztettnek érzem magamat, hogy inkább nem is próbálkozok és szándékosan nem nézek a szemükbe sem, hogy a kísértés legkisebb szikráját is kiöljem magamból, ami manapság már könnyebben megy mint pár évvel ezelőtt. Talán így jobb, mert a kudarcok/visszautasítások és megalázások miatt csak az énképem roncsolódna és csak súlyosan depresszióssá válnék. Csak a fiúismerőseimmel kommunikálok (de ők sem a haverjaim, mert mellettük is komplexusom lenne, mivel omegahím vagyok) és nőként aki egyedül jelen van az életemben az az édesanyám, testvérem, meg amikor szükséges akkor persze kénytelen vagyok pár szót szólni más nőkhöz, hogy elvégezzem a mindennapi teendőimet (ruhabolti eladó, okmányiroda, orvos). Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt hozzám hasonló gondolkodású pasik és ha igen, akkor ti hogyan élitek a mindennapjaitokat és nektek melyek azok a hátrányos tulajdonságaitok, amelyek miatt búcsút mondtatok a reményeiteknek? Nők is nyugodtan hozzászólhatnak, hogy akkor legalább nem kell élőben szembesülni a véleményeikkel.

2017. nov. 5. 20:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A kérdező nem a régebbi magas-vékony srác?
2017. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Fájni fog 30 felett. Amikor azt fogod látni, hogy sokaknak családjuk van. Én még 30 évesen éltem a világom, csajoztam, jól esett. Eltelt 2 és fél év, már nem vagyok annyira vonzó, mint 2-3 éve, a hajam is nagyon megritkult, egyre kevesebb nő akar és rám jött a pánik. Sokat vagyok emiatt depressziós. De mondom, nekem sok nőm volt, szóval nekem emiatt van. Neked nem tudom milyen lesz, mert nincs túl nagy összehasonlítási alapod. De az tuti, hogy jobb nem lesz, ha látod, hogy egyre többen megállapodnak.
2017. nov. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, őszinte leszek. Lefogadom, hogy egyáltalán nem vagy olyan, mint amilyennek magadat gondolod. Ezt a hozzáállást nagyon bánni fogod később.
2017. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#12 te 1-2 napja írtál ki kérdést, igaz? Ismerős vagy :)
2017. nov. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13%

Azt tudom, hogy már bétaként is nagyon nehéz érvényesülni a nőknél, ezt látom a környezetemben éppen eleget.


Szóval értem a stratégiádat, végül is működhet. De ha kicsit előre gondolkozol azért vannak buktatók:

Ott van a tavasz, amikor a világ tele lesz jobbnál jobb nőkkel. Ha kimész mindenhol beléjük ütközöl majd. A jobb adottságú tinilánykák olyan hormonfelhőt hordoznak, hogy az ember egész nap csak őket dugná. Még rám is hatással vannak, pedig nekem mindig van legalább két nőm, hogy mindig kiszolgáljanak ha akarom.


Csak akkor tudod magad elzárni a nőktől, ha bezárkózol otthon és onnan is dolgozol. Ez viszont kicsit nehezen kivitelezhető, de megoldás lehet.


A másik opció, hogy megpróbálsz megváltozni, de erről akit kérdeztem, mind azt mondták, hogy nagyon nehéz. Depressziósan nem fog menni. Aztán persze ott van a kérdés, hogy mi értelme van megváltozni egyáltalán. Tudsz e eleget változni egy nőhöz ? Erre nem tudom a választ, de omegaként esélytelen vagy az biztos, legalább bétává kéne fejlődj.

2017. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"Genetikailag hulladék pasiként távolságot tartok a nőktől. Ezzel hosszútávon meg tudom óvni az önbecsülésemet vagy totál roncs leszek?"



Önbecsülésed így védheted de a depi ellen ez hatástalan, szét fog rágni a magány, a valakihez való tartozás, és a szeretet hiánya.

2017. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha a társkapcsolatodad csupán a kinézetre alapozod annak nincs is hosszú élete
2017. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
61%

Ez csak annyiban segít, hogy nem lesznek kudarc élményeid. Egyébként évről évre egyre sz...rabb lesz. Ha van egy kis önbecsülésed, akkor az végleg eltűnik. Könnyen megkeseredett, gonosz ember válhat belőled.


Nálam legalábbis így működik, mostanában vettem észre, hogy lassan mindenkit utálok. Annyi a különbség, hogy nekem azért vannak nő ismerőseim, akikkel beszélni is szoktam, de szigorúan csak a virtuális valóságban. Neked még ez sincs, szóval a helyzeted nem túl rózsás.


Addig változtass, amíg nem késő. Hidd el, tudom mit beszélek, ebben élek én is, csak nekem már mindegy.


38F

2017. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Figyelj majd valaki rád talál,aki értékelni fog.F.
2017. nov. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Így van, és ugyanúgy a 18. válaszolóra is. Nem csak rossz emberek vannak.
2017. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!