Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Genetikailag hulladék pasiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Genetikailag hulladék pasiként távolságot tartok a nőktől. Ezzel hosszútávon meg tudom óvni az önbecsülésemet vagy totál roncs leszek?

Figyelt kérdés
Már a húszas éveim közepét taposom, olyan külső tulajdonságaim vannak, amelyek miatt egy csaj sem vonzódik hozzám (nem fárasztalak benneteket a felsorolásukkal, úgyis sejthetitek melyek a szokásos problémák). Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a gátlásosságom miatt életemben nem szólítottam még meg egy lányt sem. Még sima beszélgetés keretében sem, nemhogy társkeresés céljából (női spanjaim/ismerőseim sincsenek) és manapság már annyira reményvesztettnek érzem magamat, hogy inkább nem is próbálkozok és szándékosan nem nézek a szemükbe sem, hogy a kísértés legkisebb szikráját is kiöljem magamból, ami manapság már könnyebben megy mint pár évvel ezelőtt. Talán így jobb, mert a kudarcok/visszautasítások és megalázások miatt csak az énképem roncsolódna és csak súlyosan depresszióssá válnék. Csak a fiúismerőseimmel kommunikálok (de ők sem a haverjaim, mert mellettük is komplexusom lenne, mivel omegahím vagyok) és nőként aki egyedül jelen van az életemben az az édesanyám, testvérem, meg amikor szükséges akkor persze kénytelen vagyok pár szót szólni más nőkhöz, hogy elvégezzem a mindennapi teendőimet (ruhabolti eladó, okmányiroda, orvos). Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy vannak-e itt hozzám hasonló gondolkodású pasik és ha igen, akkor ti hogyan élitek a mindennapjaitokat és nektek melyek azok a hátrányos tulajdonságaitok, amelyek miatt búcsút mondtatok a reményeiteknek? Nők is nyugodtan hozzászólhatnak, hogy akkor legalább nem kell élőben szembesülni a véleményeikkel.

2017. nov. 5. 20:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Figyelj majd valaki rád talál,aki értékelni fog."



jah, és szerencsés lesz az a lány aki a feleséged lesz.



okádok az ilyen dumáktól.

2017. nov. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Akkor ne csajozz.


Bár az exem lett volna ilyen belátó és a saját magával lévő problémáit nem rám vetíti ki és csinál BELŐLEM egy roncsot.

De sajnos nem ez történt, összejött velem, mert "végre, valaki", aztán két éven át azt halgattam, mi nem jó RAJTAM, miért vagyok szerencsétlen.


A párom sem alfahím, nem is magas, sőt!, de rendben van magával, az élettel és imádom őt, mert boldoggá teszi a napjaimat, nem lerombolja az önbecsülésemet.

2017. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"Bár az exem...."



ebből is látszik, semmit nem számít a belső. (akár jó akár rossz) különben nem jöttél volna vele össze.


ha erre azt mondod: "nem ismertem még annyira az elején"


de ugye a nők azonnal "megismerve" utasítanak el engem, s hozzám hasonló nem jóképűeket? ránézésből megismernek, h milyen vagyok? (miközben először látnak)



az ilyen női dumák buktatják le a nők ocsmány hazudozásait.

2017. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#21 Igazad van aqer.Most hogy így elolvastam nekem sem tettszik.
2017. nov. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!