Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Évek óta nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Évek óta nincsen barátnőm! Nem tudok csajozni. Már az élet kedvem is elment a magánytól. Lassan 30f

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
De miért nem tudsz? Mi az oka?
2017. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell!
2017. nov. 5. 21:19
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a kulsoddel van baj, vagy a szemelyisegeddel, vagy mindkettő.
2017. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igaz én nő vagyok, de mi az, hogy nem tudod, hogy hogyan kell.

Tegyük fel, hogy tetszik a munkatársad.

1) Közelítsd meg a nőt, beszélj vele, mutasd ki az érdeklődésedet

2) Ismerd meg jobban, hívd el kávézni, ez egy jó alakalom arra, hogy többet megtudj róla

3) Testbeszéd. Mosolyogj, összenézések, egy-egy tapintás

4) Idővel megismerted, hívd el randira


Nem hinném, hogy nehéz a csajozás. Határozottnak kell lenni, ez az egyik kulcs. :)

2017. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, testvér!
2017. nov. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor talán fordítsd magadra azt az energiát, amit amúgy arra pazarolnál, mit nem tudsz. Nem a nők a világ közepe. Ismerek boldog embereket, akik nő nélkül is azok.
2017. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sorstársad vagyok, és megmondom neked őszintén kerekperec a frankót az a baj hogy rágörcsölsz erre ahogyan korábban én is tettem.

Nem oylan régen jöttem rá hogy igazából ha egy lányhoz, nőhöz odamegyek felejtsem el azt hogy fleszedem, leendő barátnőm van előttem, csak egyszerűen kezdjek el vele bezsélgetni és lesz ahogy lesz.

Még nem kiabálom el a dolgot de úgy néz ki összejön a dolog.

2017. nov. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Előtte hogyan volt barátnőd, ha nem tudod, hogyan kell?
2017. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kész vagy idegileg, látogass meg egy prostit. Hátha lecsillapodsz utána.
2017. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Menj el egy fizetős lányhoz, hogy lecsillapodj. Utána ne görcsölj. Ez a megoldás. Nem nézek ki jól, de a szövegemmel már több nagyon szép barátnőm volt. Persze fontos a külső (nekik semmit nem kell tenni), de lehet kompenzálni. Ha viszont görcsöl valaki attól menekülnek a nők. Valamint jó értelemben véve legyél kicsit bunkó (azért ne ess át a ló túloldalára).
2017. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!