Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mennyire fontos ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire fontos ez? Őszintén!

Figyelt kérdés
A kérdés a 18-35, de legjobban a 18-25 éves korosztály hölgyeihez szól! Lányok! Párkeresés közben, illetve ha közeledni láttok egy férfit, mennyire számít, hogy milyen élete van? Van e munkahelye, milyen a keresete, tud-e autót vezetni, esetleg milyen autója van.. Külső mennyire számít tegyük fel (fatalabb csajok) ha valaki rátok ír, és még soha sem beszéltetek?

2017. okt. 31. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

A személyiség a legfontosabb ugyanakkor én mondom ezt 23 éves fejjel, hogy az érettebb 30as pasiknak már szerintem fontos, hogy legyen munkájuk. És itt most nem az a fontos, hogy mennyit keres hanem az, hogy dolgozik.

Nekem a külső nem fontos hanem a személyiség a fontos.

Ezt tapasztalatból mondom, volt olyan pasi aki nem jött be viszont olyan személyisége volt, hogy úramisten egy igazi férfi és nagyon bejött.

És volt olyan aki külsőleg bejött de a személyisége még egy kis kamaszéhoz hasonlított hiába volt már 26 éves.

2017. okt. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Az a minimum, hogy van munkahelye. A keresetéből fussa szabadidős tevékenységre, ne legyen kifillérezve a hónap. Hogy milyen autója van az nem számít, illik tudni vezetni, de nem katasztrófa ha nem tud.

Külsőre van egy típus aki taszít, azon kívül nincs különös elvárásom.

2017. okt. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Figyi, a nők nagy része elképesztően képmutató, ezért egy-két kivételt leszámítva egy nő soha a büdös életben nem fogja neked őszintén megmondani, hogy vonzza a pénz és a hatalom.

Pedig de, vonzza őket, nagyon. Vonzza őket a menő a kocsi, vonzza őket a jóval átlagon felüli vagyoni helyzettel járó életmód, a drága vacsik, az egzotikus nyaralások, a luxuscuccok, és hasonlók.

Persze nyilván nem minden nő ilyen, de a többségük igen.

2017. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha valaki ismeretlenül szólít le vagy esetleg ír nekem üzenetet akkor megnézem a külsejét mennyire az esetem e és akkor eldöntöm szeretném e folytatni vele a beszélgetést. De többször is volt már olyan hogy valakit régóta ismertem beszélgettem vele nem volt az esetem és úgy alakúlt ki köztünk párkapcsolat. Bár egyszer olyan is előfordúlt hogy ismeretlenül próbálkozott a volt párom aki egyáltalán nem volt az esetem egy házibuliba ismertem meg szemébe mondtam nálam soha nem lesz esélye mire a válasza az volt hogy majd fog változni és nem adta fel folyamatosan irt keresett és valahogy megfogott hogy nem adta fel és végig magabiztos volt. Az élete azért elég fontos tényező mennyire kiegyensúlyozott hogyan tud elbánni a mindennapi dolgokkal nem e elveszett . Az például alap dolog hogy eltudja látni magát. Volt például olyan barátom anno akit 19 éves létére az anyja öltöztett és vitte be hozzá a reggelit pofám leszakadt mikor ezt végig néztem. De én megszoktam nézni a családját is azért mégis ha hosszútávú kapcsolatot lesz velük is “kapcsolatban” fogok állni. Munkahelye legyen és lehetőleg ne annyi legyen az élet célja hogy minimálbérrel beérje. De ebben se legyen a két véglet volt olyan kapcsolatom aki a szülein élősködőtt és volt olyan is aki munkamániás volt 4 munkahellyel alig láttam pár órára. Az nem számít milyen autója van de plusz pont ha van neki mert én olyan helyen lakom ahol nem túl jó a buszközlekedés és ha van kocsija legalább nem vagyunk időkhöz kötve. 22L
2017. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%

Én ugyan kapcsolatban vagyok már jó ideje és nem is tervezek mással ebben az életben. De ennél a kapcsolatnál nem figyeltem semmit, csak a közösen eltöltött idő minőségét vettem figyelembe. Ami viszont lehengerelt az az éleseszűség, lexikális tudás. Fel tudtam és tudok rá nézni, okosnak tartom és mindenhez hozzá tud szólni.


Mai fejemmel, számolnék vele, hogy:

milyen közegben él (egyedül, másokkal együtt, stb.), fiatalabb korban még szülőkkel él az ember, idősebb korban már igényt tart a külön életre,

van-e hívatása, munkája (mert a kettő nem ugyanaz),

van-e hobbija, mi az érdeklődési köre (le tudja-e vezetni a benne lévő többletenergiát, ki tud-e kapcsolni önszántából és önmaga lenni),

van-e jogosítványa, autó az némi plusz lenne, de a típusa egyáltalán nem számít.

Fontos a külső, de hát ez mindenkinek relatív.


Lehet valaki éppen egy kellemetlen átmeneti időszakban van, hisz bárkivel megeshet. Ilyenkor ne legyen lelki nyomorult és áldozat. Legyen akkor is férfi a talpán, aki mindent megtesz a saját boldogságéért. Merthogy először a férfinek saját magának kell jól éreznie magát, és ezután tud adni a nőnek. Szar a munkahely? Nem baj, megoldja és tesz érte, hogy jobb legyen. Mindig tekintsen előre, és igyekezzen mindent a jó oldalról figyelni.


28N

2017. okt. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Én 28 éves vagyok, valszeg mást nézek, mint egy 20 éves lány, de lássuk, mi lenne, ha most nem lennék foglalt:

- legyen munkája, ha nincs, az átmeneti legyen, aktívan keressen és ne kényeskedjen (tehát ha már x éve nincs, akkor ne utasítson vissza egy munkát azért, mert ő max. 20 percet akar utazni, az meg 30 percre van, meg hogy ő menedszeri pozíció alatt nem)

- kereset: egy bizonyos szint felett nem számít. Párom volt, hogy 100-120 alatt keresett, nem zavart. De mondjuk Bp.-n ne legyen fizikai közmunkás meg ne alkalmi fusiból keressen minimálbér alatt. És ne segílyből éljen. De ilyen, hogy x 100e-t keressen, nincs.

- kocsit leszarom... nekem sincs, páromnak sincs. Vezetni sem tudunk. Nem érdekel. Évi kb. 2x kellene, akkor hívunk taxit.

- ha társkeresőn írna rám, annyira számít, hogy vmit vonzónak találjak benne, de nincs sem kilométeres elváráslistám, sem azért nem szűrük vkit, mert nem úgy néz ki, mint az aktuális top alsónadrágmodell. Ha fb-n vagy gyiken ír réám, letojom, mert nem ismerkedni vagyok fenn egyik oldalon sem

2017. okt. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok


Ja, azt hozzátenném, hogy alapvetően a velem egykorúak vagy idősebbek jönnek be, így mondjuk egy késő 20as éveiben járó, 30as pasinál sztem jogos elvárás, hogy dolgozzon, legyen pénzügyi kultúrája stb.

Amikor egyetemista voltam, és mondjuk még egyetemistákkal ismerkedtem volna, akkor nyilván nem lett volna elvárás, hogy legyen melója, csak törekedjen rá, hogy majd legyen. Tehát tanuljon rendesen, ne pumpoljon másokat.

2017. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%
A bajban szàmithassak rà ne igérjen fűt fàt csupân egy két légyottért.A munkahely az alap és legyenek komoly tervei ne gondolkozzon gyerekesen hanem felnőtt érett férfikênt viselkedjen akire fellehessen nézni.
2017. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a külső is számít illetve belső is. Viszont lecarom kinek milyen autója van stb. Számomra fontos , h dolgozik e. Hisz nem mindegy hogy miből él,mert aki nem dolgozik azzal nekem nincs kedvem otthon ülni állandóan. Nem olyan csaj vagyok aki elvárja hogy költsenek rá,de igénylem h mászkáljunk, ha van valami program elmenjünk vagy nyaralni.

Hozzáteszem mikor a páromat megismertem és járástól számítva 5 hónap után munkanélküli lett. Neki volt kellemetlen,hogy kölcsön kellett kérnie hogy el tudjon vinni valahova,a meghívtam valamire az is kellemetlen volt számára mert én fizettem. Viszont sosem érdekelt a keresete. Ő maga elmondta,jóval többet keres mint én.Megdolgozik érte. Autója nincs, robogóra van jogsija,robogója eléggé odavan...aztán kit érdekel?! Busszal- bicóval közlekedünk. Nincs igényem autóra.

2017. nov. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
3-as leegyszerűsitve te is csak a pénzből élsz meg .Màr csak magadért is törekszel ezt szeretik làtni a nők nem azt aki az egész életét ellinkeskedi vagy behuzza fülét farkat hogy neki nem kell nő vagy az összes nő csak arra hajt stb.Àltalàban az ilyeneknek nem fog jutni normàlis bnő max egy pénzbol êlő prosti.Akkor kérdem én hol az igazssàg!
2017. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!