Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Komoly kapcsolatot kizárják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kizárják a szex kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Többször találkoztam már a gyakorin azzal, hogy az emberke (legyen az férfi, vagy nő), nem megy bele szex kapcsolatba, mert komolyat akar?

Nem igazán értem. Az hogy van szexkapcsolatod miért zárja ki hogy komoly kapcsolatod legyen?

Nekem jelen pillanatban van szexpartnerem, de amint olyan lánnyal találkozom, megszűntetem a szexpartnert.

Ti hogyan vélekedtek erről?

Esetleg nem úgy vonzza be az ember? Vagy mi?

30F



2017. nov. 8. 16:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez inkább a nőkre jellemző.

Megnézel egy szextárskereső oldalt és szinte csak férfi van rajta.

A nőknek fontosak az érzelmek "sajnos".

A nők sosem voltak praktikusak és logikusak.

Párom például pakolni sem tud logikusan, pedig neki van diplomája nekem nincsen, de eltértem a tárgytól :-)

40F

2017. nov. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Férfiként mondom, nem akarok szexkapcsolatot, soha sem akartam. Az érzelem nélküli szextől kiégnék, nem okozna örömet. Nekem a szex úgy teljes ha imádom azt a nőt akivel szeretkezek. Sajnos voltak kapcsolataim amik kihűltek, ilyenkor szex után csak ürességet éreztem nem feltöltődést.
2017. nov. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért szexkapcsolat mert kizárják az érzelmeket. Érzelmek nélkül pedig nem lehet komoly egy kapcsolat.

Ritka az olyan amikor mindketten egymásba zúgnak és együtt maradnak komoly kapcsolatban.

A forgatókönyv általában az hogy ha valaki elkezd érezni a másik iránt akkor szakítás lesz. Így pedig egy ember mindig sérül.

2017. nov. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!