Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hiszem el ha azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszem el ha azt mondják, hogy helyes vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már többen is mondták, hogy helyes fiú vagyok és semmi baj nincsen velem. Azt is mondták már többen, hogy ha egy kicsivel is nagyobb lenne a bátorságom akkor biztosan sikerem lenne a lányoknál de én ezt nem tudom elhinni. Beszélgetek egy lánnyal az interneten keresztül és Ő is azt mondta, hogy helyes vagyok de valószínű, hogy csak kedvességből mondta. Amikor bele nézek a tükörbe egyáltalán nem tartom magamat vonzónak de persze tisztában vagyok vele, hogy egy lány máshogy lát engem mint én saját magamat.



2017. nov. 9. 06:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
amíg magadat nem szereted, hogy várod el, hogy bárki más szeressen?
2017. nov. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
A sikerélmények hiányában mondod ezt. Hiába tartanak helyesnek ha ezt te nem tudod magaddal tudat alatt elhitetni. Rám is ezt mondják de ugyanolyan befelé forduló, gyáva típus vagyok mint egy csúnya fiú. minden fejben dől el. Csak reménykedhetsz, hogy megváltozol akár magadtól, akár az idő során a környezeted által mert ez így néhány év múlva nagyon rossz lesz.
2017. nov. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tisztában vagy vele vagy nem? Ezt hozd tudatosabb szintekre.
2017. nov. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hiába mondják nekem nagyon sokan akkor sem hiszem el. Magamat egy visszataszító embernek tartom. És ebből nem igazán tudok engedni. Tudom, hogy ez ha így megy tovább akkor ez semmi jóra nem fog vezetni. És persze ennek köszönhetően nem is ismerkedem senkivel sem mert mit is akarhatok én egy lánytól. Nem tudom elhinni, hogy engem valaha is szeretni fog egy lány.

2017. nov. 9. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Mert önbizalomhiányos, alacsony önértékelésű vagy, és nincs sikerélmény ami ezt megváltoztatná, hiszen fenti problémákkal küszködő férfiakat kerülik a nők. Ellenben egy csöppet sem helyes pasiért is meg tudnak őrülni, ha nagy önbizalma van, és magas önértékelése, és "kihaénnem", tehát alfahímnek mutatja magát.


Sajnos ez egy öngerjesztő folyamat mint írtam, amiből egy olyan nő tud kiszedni, aki kitartó, tesz érted. De ez nagyon ritka.


Marketing az egész.

2017. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor beletörődöm az egészbe. Mert mást nem igazán tudok tenni.
2017. nov. 9. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:

"amíg magadat nem szereted, hogy várod el, hogy bárki más szeressen?


mikor hagyjátok már abba ezt a baromságot? mi köze a kettőnek egymáshoz? hol ütközik az hogy te szereted magad és hogy más szeret téged? Sehol. Ha nem tudsz egy normális választ oda nyögni akkor miért nem éred be azzal hogy nem írsz oda semmit? Feltűnési viszketegség, esküszöm

2017. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 ez a manapság divatos ezobio ecsetfejű önfejlesztő trénerek szövege, tehát... divatos :)
2017. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szánalmas, fejbe kéne ütni őket, hátha megjavulnak
2017. nov. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vagyok a leghelyesebb fiú.Anyukám mondta. :)
2017. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!