Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as szingli férfiak, nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as szingli férfiak, nők! Mikor látjátok a tükörben, hogy már nem olyan feszes az arcotok, van pár ránc és egyre több, a száj környéken picit megereszkedik, akkor nem tör rátok a kapuzárási pánik, hogy társ kell, még nem lesztek egyre öregebbek?

Figyelt kérdés
Jó, van az a szerencsés 10 ből 1 aki nem öregszik szinte sosem, nem látszik rajta a kor. De a nagy átlagon 30-32 felett látszik (én is naponta veszem észre h mélyülnek el az orrmelléki ráncok és a szájszél is picit már lefelé konyul, enyhén), hogy már nem 20 éves. Hogy álltok ehhez? Nem stresszeltek rajta (jó persze, akinek sosem volt párja és vagy nem is akar, az megint más)? Én nagyon.
2017. nov. 9. 19:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ilyenkor Yoda szavaira emlékezem, éppen 14 éves voltam, amikor gyakoroltam vele az kalit és az escrimát. A tanításait most értem meg mélyebben. Történt, kérdezi:

- Hoztál botot?

Mondom : - Igen.

- Akkor adok egyet.


Amikor nem vittem botot, azt mondta:

- Van nálad bot?

- Nincs.

- Akkor elveszem tőled.

2017. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztos elromlott a tükröm, mert én nem ezt látom benne. :-D Szerencsére a családom ilyen téren jó genetikával van megáldva és lassan öregszünk. Apámtól mindig elkérik a személyit tömegközlekedésen, mert nem hiszik el ránézésre, hogy annyi idős, hogy jogosult az ingyenes utazásra. Szerintem engem sem tippelnél 33-nak, mint ahogy még mindenki fiatalabbnak mondott, aki nem tudta, mennyi idős vagyok.
2017. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább azt mondom hogy jobban nézek ki mint valaha. 20-25 évesen okyan tejfölösszájú voltam most meg férfi így 30 után.
2017. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hormonok. Elmész a nőgyógyászhoz, feliratod a progeszteront, megint feszes lesz a bőröd. Vagy veszel természetes progeszteron krémet, csak az 3 hónap múlva hat. Havi 10000huf. Vagy sportolsz, akkor beindulnak a saját hormonjaid, az is jó lesz!:)

Sok kaja mű, női hormonokat tartalmaz, ami elnyom más hormonokat ami fiatalít! Vigyázzatok milyen kaját esztek!

2017. nov. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek ráncaim,szemeim tűnnek sokszor fáradtnak,ez jobban idegesít.A 40-es férfiaknál meg egyenesen imádom ha van pár ránc,izgató számomra. 35/N
2017. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#5-ös: #2-es voltam.

Nagyon tévedsz!

Bár nem nézek ki 27-nek, de 34-nek néznek.

Pontosan azért, amit a 3#-as írt, még ha véletlenül is.

Egy bizonyos munka miatt a bőröm nagyon érzékeny és kiszáradt lett, ezért minden nap többször krémezem natur, jó minőségű, kecsketejes krémmel.

Nincsenek ráncaim, és nagyon elégedett vagyok a bőrömmel.

21-27 éves nőkkel dolgozom együtt, és akárhányszor valamiért a korom szóba kerül, rácsodálkoznak.

Nyilván nem nézek ki huszonévesnek mint ahol az agyam megragadt (világ életemben nagyon idétlen voltam, elég hülyén fogok festeni 70 évesen ilyen idétlenen), de nem panaszkodom a koromra.

2017. nov. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!