Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem gondolják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolják, hogy ezek az általuk gyakran hangoztatott mondatok szembemennek az ismerkedés alapelveivel?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok:


"Szeretem, ha nem adja könnyen magát egy pasi."

"Szeretem, ha egy pasit kihívás megszerezni."

"Szeretem, ha egy pasi egy kicsit nehéz eset."


Stb...


Ezek totálisan szembennek azokkal az alapelvekkel, amik az ismerkedési kódexben szerepelnek. Az egyik legfontosabb ezek közül, hogy a férfinak kell megtennie a kezdő lépést a nő felé.


Akkor ezt vesézzük ki: ha egy pasi kezdeményez a nő felé, az magában foglalja, hogy a nő könnyen megkaphatná, nem? A pasi kifejezte közeledési szándékát, udvarol, a nőnek erre csak "igent" kell mondania, más dolga nincs. Ha ezt megteszi, össze is jönnek, ergo a pasit megkapta.


Kérdem én: ha a pasinak kell kezdeményezni, akkor hogy tartogathat mégis kihívást? A kettő kizárja egymást... Ti, nők, nem vagytok hajlandóak a kezdő lépést megtenni, ezt gyakran hangoztatjátok is. Oké, megtesszük mi. De ha megtesszük, már nem vagyunk nektek "kihívás". Értitek, ugye? :D


Komolyan mondom, én más lehetséges utat nem látok a nők szívének eléréséhez, mint a "húzd meg - ereszd meg" taktika, a.k.a. "érzelmi hullámvasút". A mai nőkhöz nem lehet máshogy közel kerülni és pont. Udvarlás meg romantika? Háhhh, hagyjuk már... :D


Nők, ti nem éreztek a gondolataitokban sokszor logikátlanságot? Hogy a mondandótokban abszolút nincs semmiféle ráció? Mert ha egy férfi mondja, hogy szereti, ha egy nőben van kihívás, az oké - mert a mi dolgunk a kezdeményezés, a hódítás. No de mindez fordítva? :D


Hogy látjátok ezt? Férfiak is válaszolhatnak(csak hogy némi logika is kerüljön az okfejtésekbe). :D



2017. nov. 10. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23%
Ez annak a finom megfogalmazása, hogy a foglalt kuki jobban ízlik nekik. ;)
2017. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, te milyen nőkkel ismerkedsz, mert nekem pl még sose jutott eszembe ez, és még csak nem is ismerek olyan nőt, aki így gondolkodik.
2017. nov. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

soha nem ismertem olyan nőt, aki ilyet mondott volna.

menj vissza a cigó buliba és kérdezd meg ott a lyányokat.

2017. nov. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 CFB ***** válasza:

Én sose mondtam ilyet, és nem is fogok, mert ahogy írtad, logikátlan. 😅😂

Aki ilyet mond, az már általában abból indul ki, hogy a lányoknak is néha harcolni kell a pasiért, nek csak a pasinak a csajért, mint ahogy régebben volt. Eléggé eltűnt ez a bizonyos ismerkedés kódex.

Ettől függetlenül távol áll tőlem, hogy kimondták, amit fentebb leírtál. 😁

L

2017. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!