Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak mindig felháborodva, amikor a férfiak felhozzák, hogy a cselekedeteikben nincs logika és ráció?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a nőknél a szív és az ész gyakran vív egymással ádáz harcot, és ennek eredménye a "nem tudom, mit akarok" típusú attitűd. A szív mást mond, mint az ész, emiatt gyakoriak náluk a lelki tusák. Pont emiatt van az, hogy a potenciális férfitól elvárják a határozottságot, hogy eme viharok közepette legyen mellettük egy biztos pont, aki utat tud mutatni.


A férfiak emiatt sokszor abszolút nem látnak logikát, értelmet abban, amit a nők csinálnak, mert a pasik racionálisak, következetesek. Viszont ha ennek hangot adunk - tehát ha "megvádoljuk" a nőket, hogy logikátlanul cselekszenek - akkor a nők mindig felháborodnak: "De hát mi ez a hülyeség? Hagyjál már, én tudom, mit akarok." :D


Miért van ez? Szerintem a nők maguk sem értik, sokszor mit miért tesznek. Akkor miért fáj nekik, ha mi férfiak felnyitjuk a szemüket? Miért akarnak a nők határozottnak tűnni, amikor egyáltalán nem azok? Hogy látjátok ezt?



2017. nov. 10. 17:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
71%
Általánosítás általánosítás hátán, ráadásul max felszínkapargatás. Keveset tudsz a nőkről, és azt is rosszul.
2017. nov. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
10%
#9 Szerintem normális felnőtt emberek az iránta érzett jóindulatból fakadó építő jellegű kritikát nem csak hogy elviseli, de egyes esetekben kifejezetten hálás érte. Még egyszer hangsúlyoznám, ez a felnőtt személyiségű emberekre jellemző.
2017. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
83%

#12

Amit a kérdező ír, még kritikának is kevés. Egész egyszerűen nem igaz.

2017. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
48%
Van egy olyan íratlan szabály kérdező, hogy minél jobban szidod a nőket, annál távolabbra repül a punci tőled. :D
2017. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekem ilyet mond valaki, meg tudom magyarázni, olyan nincs hogy nem. Nálam mindig van ok/logika, max ő nem érti.
2017. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
4%
Nem hiszem, hogy mindig fel vannak háborodva, tudják ők, hogy ők nem az eszükre hallgatnak sokszor.
2017. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi felháborodott nő. :DDD

Nagyon sok ilyen nő van, de az ilyeneket kerülni kell. Amúgy az ilyen nők általában nincsenek még szellemileg megérve. Így vettem észre. Volt 18 éves, és mégis érett nőket megszégyenítő gondolkodása volt. Volt 28 éves, és a gondolkodása az életről meg a férfiakról (tudjátok, ez a tipikus...”hát ő nem jön be, mert túl könnyen megkaphatom, olyan kell akiért küzdeni kell..stb stb stb”.

Az biztos, hogy nem diplomával adják, hiába tanult egy nő/férfi, ha segghülye az élethez, és az is biztos, hogy a korral sem jár, mert hiába negyven valaki, ha gőze sincs a dolgokról.

Neveltetés.....a lényeg, meg az, hogy milyen a személyisége, erős, gyenge,követi a médiát, hagyja, hogy a média, a barátnői/barátai/a környezete befolyasolja...elég erős ahhoz, hogy ne adja fel az elveit? Még akkor sem ha darabokra hullik az élete. Elég erős ahhoz, hogy kitartson magamellett? Hogy ne adja fel magát? Stb....

Hiszek a személyiségfejlődésben.

Csak az a baj, hogy keveskben megy végbe. :( :/

A kérdésben említett nők, meg gyengék, többre becsülök egy olyat, aki elküld a ku€&a anyámba, mint egy olyat, aki nem tudja, hogy mit akar, aki hezitál, pl két fiú közt, vagy épp nem tudja...most baba kell vagy karrier.


Én mindig hangoztatom a válaszaimban azt, hogy a nőket képtelenség megérteni, mert a logika és az észszerűség, de még az őrültség szabálya is csődöt mondd náluk. De ezt aáltalában azokra/nak mondom/írom....akik nem tudnak dönteni, vagy akik örlődnek, vagy akiket kihasználnak és kérdi, mit tegyek....kihasznál a pasim. Mit tegyek, a pasi csak este találkozk velem, és titokban akarja tartani a kapcsolatunkat...ez miért van? Stb stb stb.

2017. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
91%

Ez kicsit olyan, mint mondjuk egy vallásos és egy nem vallásos ember vitája. Mondhatod te neki, hogy hát ő logikátlanul gondolkozik, hiszen nincs bizonyíték isten létezésére. Ezért ez SZÁMODRA logikátlan. A vallásos ember viszont azt fogja mondani, hogy te gondolkozol logikátlanul, hiszen nem tudod bizonyítani, hogy nincs isten. Ezért SZÁMÁRA a gondolkodásod logikátlan.

Órákig tudnám sorolni, hogy párom (aki férfi) mennyi mindenről gondolkozik szerintem logikátlanul, vagy mit csinál következetesség nélkül, miről nem tudja igazán, hogy miért csinálja stb. De őszintén nem érdekel. Mert ez a kapcsolat, az emberi lét lényege. Hogy elfogadom, hogy igen is van az enyémen kívül más nézőpont, és az enyém nem feltétlenül helyesebb, csupán más, mint az övé. Mert más emberek vagyunk, minden egyes ember máshogy gondolkozik kicsit mint az összes többi. Aki ezt nem tudja tolerálni, mert szerinte csak az ő cselekedetei lehetnek logikusak, annak bőven van még mit tanulnia az életben.

2017. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
93%
Mellesleg nem értem, hogy mondjuk férfi és nő kapcsolatában miért kellene logikusan gondolkozni. Pont ez a világon az egyetlen terület, ahol nem az agyadra kell hallgatni. Máskor meg azon megy a picsogás, hogy jajj a nőket már nem is az érzelmeik vezérlik, hiszen csak a legizmosabb meg legpénzesebb csávó kell nekik stb... Na ha valami, akkor ez az ellentét a baromi logikátlan.
2017. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
18%
Mert a kritikát általában nehezen viselik az emberek, na és a feminizmus dogmái is mást mondanak.
2017. nov. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!