Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak mindig felháborodva, amikor a férfiak felhozzák, hogy a cselekedeteikben nincs logika és ráció?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a nőknél a szív és az ész gyakran vív egymással ádáz harcot, és ennek eredménye a "nem tudom, mit akarok" típusú attitűd. A szív mást mond, mint az ész, emiatt gyakoriak náluk a lelki tusák. Pont emiatt van az, hogy a potenciális férfitól elvárják a határozottságot, hogy eme viharok közepette legyen mellettük egy biztos pont, aki utat tud mutatni.


A férfiak emiatt sokszor abszolút nem látnak logikát, értelmet abban, amit a nők csinálnak, mert a pasik racionálisak, következetesek. Viszont ha ennek hangot adunk - tehát ha "megvádoljuk" a nőket, hogy logikátlanul cselekszenek - akkor a nők mindig felháborodnak: "De hát mi ez a hülyeség? Hagyjál már, én tudom, mit akarok." :D


Miért van ez? Szerintem a nők maguk sem értik, sokszor mit miért tesznek. Akkor miért fáj nekik, ha mi férfiak felnyitjuk a szemüket? Miért akarnak a nők határozottnak tűnni, amikor egyáltalán nem azok? Hogy látjátok ezt?



2017. nov. 10. 17:42
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
9 ja végén kiderül hogy már ők a nők nem?mire alapozod ezt a baromságot?
2021. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
12 csak a kioktatás nem tartozik a kritka kategóriájába igy jogosan nem viseli jól egy érett felnőtt személyiség.
2021. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
12 ja és nem is épitő volt a példa amit hozott
2021. jan. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!