Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért hazudozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudoznak az alacsony és/vagy csúnya pasiknak hogy a hozzáállásuk a probléma, mikor egyértelműen a külsejük a gond a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Érdekes módon az utcán SOHA nem látok alacsony pasit nála magasabb nővel (tehát ha egy pasi alacsonyabb a nőnél az kuka), ahogy csúnya pasikat se látok nőket ölelgetni.


Pedig elvileg kellene lenniük mivel ezen oldal szerint csak a hozzáállás a lényeg, nem a külső.


A valóságban meg rohadt fontos a külső, nem értem minek hazudozni.


Miért hazudtok?


F/26


2017. nov. 11. 22:15
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező: "ismerjük a mesét" Milyen mesét?:D Eddig 3 barátnőm is magasabb volt nálam, a jelenlegi párom is az sőt már lassan 5 éve (bmeg de durva...). Mondjuk nem nehéz nálam magasabbnak lennie egy lánynak, 173 vagyok :) 23F
2017. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
91%
Nyílván ha az ember alacsonyabb akkor érteni kell a nők nyelvén. Mivel a kérdezőt ilyen extra skillekkel nem rendelkezik így neki akkor sem kéne félnie egy kapcsolattól ha 2méteres lenne és jóképű.
2017. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik kedvenc kollégámtól kb. 1 fejjel magasabb a jelenlegi felesége. Az előző felesége is magasabb volt. De biztos csak képzelem a srácot...
2017. nov. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

#1három


Azért ehhez szerencse IS kell maxisok... Biztos "tud is valamit", de átlag szerencsével bajban lenne.

2017. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
15%

az élethez min.175 cm kell lenni ha nem vagy annyi akkor keserves élet vár rád


én 170 cm vagyok, 30 éves szűz, soha nem volt barátnőm

jah 14-15 éves koromban nőttem utoljára...

168 cm volt apám fiatalon

anyám 158 cm


Ki a hibás hogy ilyen életem lett ? rohadt apám

2017. nov. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

#11: "Mondjuk nem nehéz nálam magasabbnak lennie egy lánynak, 173 vagyok"


Ezt a kijelentésedet nem tudom hova tenni. Kérlek magyarázd el nekem! Úgy írod, mintha a nők többsége nem 165 és 170 között mozogna, hanem 175 és 180 között. Neked annyira nincs is okod a panaszra, mert egy 170-es csajjal is simán össze tudsz jönni, ha őt nem zavarja, hogy magassarkúban pár centivel magasabb tőled, főleg, hogy 3 centivel vagy csak elmaradva az férfi átlagmagasságtól. Én viszont 6 centivel...

Ez a nem mindegy.

2017. nov. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
56%
Az okos , inteligens lányoknál, de inkább nőknnél fordul jobbára elő, hogy nem aźt nézik milyen vagy kívűl, hanem , hogy mennyit érsz belül.
2017. nov. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
51%

Ezt megmutatom a kedvesemnek, hogy tudja, hogy mi nem létezünk (4cm a javamra) :)


Egyébként azért nem.látsz mert csak.a magad kis nyávogásával vagy elfoglalva, de a külvilágra oda sem bagozol. EZÉRT nincs senkid.


Svájcban pl elég sok párt látok, ahol a nö a magasabb.28n

2017. nov. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
A külsődön nem mindig tudsz változtatni. A taszító hozzáállásodon viszont igen.
2017. nov. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
42%

Nem csak itt kamuznak erről, hanem mindenhol. A béta ismerőseim azt mondták, hogy a lány barátok tipikusan ezzel a dumával fárasztják őket.

Nekem csak barátnőim vannak, női barát az csupán egy szinonima a "szeretnélek, de sose leszel az enyém"-re.


Na már most, személyes tapasztalatom így alig ha van mivel én akit megkívánok azt megkapok. Már pedig az ember normális esetben a hússal sem haverkodik, amit utána elfogyaszt ugyebár.

2017. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!