Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért hazudozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért hazudoznak az alacsony és/vagy csúnya pasiknak hogy a hozzáállásuk a probléma, mikor egyértelműen a külsejük a gond a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Érdekes módon az utcán SOHA nem látok alacsony pasit nála magasabb nővel (tehát ha egy pasi alacsonyabb a nőnél az kuka), ahogy csúnya pasikat se látok nőket ölelgetni.


Pedig elvileg kellene lenniük mivel ezen oldal szerint csak a hozzáállás a lényeg, nem a külső.


A valóságban meg rohadt fontos a külső, nem értem minek hazudozni.


Miért hazudtok?


F/26


2017. nov. 11. 22:15
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
39%
A volt ferjem alacsonyabb volt nalam. Tele komplexussal, többek közt a magadsagaval kapcsolatban is. A vegen megcsalt es elhagyott ( inkabb nem mondom milyen nöert)... Örülnek ha csak hazugsag lenne es nem letezne.
2017. nov. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%
Van egy haverom alacsony de igazi törpe macsó mindig nagyon szép barátnői voltak ès 16-17éves korától nem sokat volt egyedűl. Cross motorozik ott szinte előny hogy alacsony, sportos alkat , kűlföldön dolgozik....ezek fontosabbak mint a magasság!
2017. nov. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

165 vagyok, és egyáltalán nem jóképű. Egy kivétellel minden nőm magasabb volt nálam, a mostani 171.

A kapcsolataim mind hosszú ideig tartottak, 6 és 20 év között, a jelenlegi 9 éve.

Mindazonáltal igaz, hogy nem könnyű az élet. Meg kellett tanulnom, hogy hol a helyem. A szerencsém az, hogy kapcsolatteremtésben nem vagyok gátlásos, és nem egyszer vettem észre, hogy a nők igenis adnak esélyt olyannak is, aki külsőre nem vonzó, de szórakoztató, értelmes, érzelmileg gazdag. Az ágyban pedig igyekezni kell, az nagyon számít.

2017. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

#23 hány éves vagy, 70? :) Csak kíváncsi vagyok.

(És bocsánat a tegezesért itt a névtelen fórumon, élőben eszembe sem jutna:D)

2017. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
24es én is kìváncsi vagyok??
2017. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

"Egyébként azért nem.látsz mert csak.a magad kis nyávogásával vagy elfoglalva, de a külvilágra oda sem bagozol. EZÉRT nincs senkid.


Svájcban pl elég sok párt látok, ahol a nö a magasabb.28n"


Gondolom a te árja svájci párod kisebb kicsit mint te...


Nagy "szerelem" lehet az is :D

2017. nov. 12. 11:22
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy ronda vagy, fiacskám, hanem hogy frusztrált.
2017. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom is magasabb nálam. Én a betegségemből kifolyólag vagyok maximum 160 cm párom meg kb. 165. Igaz helyes se vagyok, ha a mostani emberek többségét nézzük. Inkább átlagos. Nekem bajom nincs azzal, ha a párom magasabb nálam sőt úgy annyira a saját külsőmmel nincs baj. Ha elfogadnak akkor elfogadom én is magam és kész :)


21/F

2017. nov. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

#24 és #25, nem sokat tévedtél, 67 leszek.

A további kérdéseket megelőzendő: van szexuális életem, a 48 éves nőmmel, heti rendszerességgel, bár néha kimarad egy alkalom, máskor meg pótoljuk. Családi örökség, az apám is potens volt haláláig, a fiam 41 lesz hamarosan, és sokkal fiatalabb csajokkal jár. A mostani 23, és ha ránézek, összefut a nyál a számban. :)

2017. nov. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

#25, kérdező, legalább olvasd el a választ! A nő megírja, hogy 4 centivel alacsonyabb a férje, de nem azt írja, hogy a férje svájci, hanem, hogy most épp ott van, és több hasonlót tapasztal.

Süt belőled a rosszindulat, amit nyilván a sikertelenséged okoz. Vess számot a helyzeteddel, békélj meg vele, hogy nem vagy csinos dalia, és nézz körül a kevésbé szép, netán a picit kerekdedebb lányok között. Meglátod, hogy nagyon kedves, odaadó, szeretni való teremtések, akik meg fognak becsülni.

2017. nov. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!