Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavar, ha a nő nem fekszik le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, ha a nő nem fekszik le velem a 4-5. randin, de ne szexeljen előttem 2-3 férfinél többel. Miért nem tudtok leszállni a földre?

Figyelt kérdés

Fel nem tudom fogni, mi ez az elcseszett mentalitás bennetek, kedves férfiak. Olvasom az oldalon, hogy 2-3 partner az ideális egy nő múltjában, és mekkora rbanc, ha 8-10 férfivel volt dolga, szinte mindenki ezt írja... Ezzel párhuzamosan meg megy a hiszti, hogy mekkora hű de szemét igazságtalanság és tapló játszma, ha a nő megváratja a férfit, mert nem ezen múlik egy kapcsolat, hogy mikor szexelnek, és nem igaz, hogy hónapokat kell várni a szexre...


De ha hónapokat is kell várni... Tegyük fel, hogy valaki 16-18 éves korától él nemi életet. És tegyük fel, hogy volt neki már 1-2 hosszabb (legalább fél éves) kapcsolata. Ha hónapokat is vár egy új kapcsolatban a szexre, és tart is szünetet a hosszabb kapcsolatok lezárása után, akkor is 4-5 partner körül járhat 22-23 éves korára akkor is, ha van benne tartás. De jaj, az már ribnc, az már alja, az tré, az sok. De veled azért menjen minél hamarabb dugni, mert valahol a harmadik randi után kényszeresen rákanyarodtok erre a témára, és folyamatosan visszakanyarodtok rá. És milyen hülye teszt már az, ha valaki hónapokat vár a szexszel.


Egyszerűen nem értem, mi a frászt képzeltek. Hogy majd ti lesztek a "nagy kivétel", akinek egy szemérmes nő szétveti a lábát csak úgy? Vagy mi az anyám ez az idióta elvárás? Mielőtt bárki rinyálna, nem, nincs sok férfi a múltamban 22 éves létemre, csak 3. De nektek ez is már határeset, akkor is, ha 2 egyéves és egy 4 hónapos kapcsolatról beszélünk. Ehhez képest nem tűr nyomdafestéket, hogy mit kaptam én azért, amiért nem a dugás volt az első dolgom egy friss kapcsolatban, vagy pár randi után... És ugyanezek az emberek kvázzák azokat a nőket, akiknek "ilyen 10 faszijuk volt"... Nem értem a logikát.


2017. nov. 12. 13:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A nők meg miért hisztiznek, ha egy férfi szűz, miközben elutasítanak mindenkit?
2017. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mire oda jutunk, pont leszarom, hogy szűz vagy sem. A baj azzal van, hogy ti kb ezzel a bejelentéssel indítotok. Nem, mintha tudnátok anélkül beszélni, hogy egy kicsit meglengessétek a brét legalább szóban az orrunk előtt... Nem az a baj, hogy valaki szűz, azért szűz általában, mert úgy viselkedik, vagy úgy mutatkozik, hogy esekye sincs punci közelébe sem jutni. Tisztelet a szerencsétlen kivételnek.
2017. nov. 12. 15:11
 13/18 Diavolino44 ***** válasza:
65%

Ritken ertek egyet, de a 12 valaszodat ha lehet felpontoznam. En is ugyanigy gondolom.

Mindenkinek mas a prioritas, engem nem erdekel, ha elottem volt 100 partnere. De 4-5 randi nekem sok lenne varni.

2017. nov. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Sosem feküdtem össze olyannal, akivel nem voltunk kapcsolatban, ezen ezután sem tervezek változtatni. Aki nem akar mellettem elköteleződni, csak dugjunk már egyet végre az nyugodtan kereshet másik nőt. Baromi taszító, mikor egy pasi sürgeti a szexet. Ettől függetlenül is mikor párommal összejöttem 21 évesen már 4 párkapcsolaton túl voltam, ez 4 szexuális partnert jelentett.

Ezek a pasik álomvilágban élnek. Igazából mindegy, hogy mi az de valamibe bele kell kötni, hiszen jajj de nagyon összetörték már a kis szivüket a nők, mindegyik gonosz boszorkány. Nekik mindegy csak valamin hisztizni lehessen. Meg persze amit előttem is írtak, hogy egyedül azért savanyú a szőlő, mert velük nem fekszenek le a nők.

2017. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%

Maximálisan egyetértek veled. Itt a gyakorin folyton ez megy...leginkább olyan nőt szeretnének, aki még csak ránézni sem nézett rá férfi, de gyorsan egy-két randi után feküdjön le velük és legyen tapasztalt, ügyes, gyakorlott a szexualitás terén...Álomvilágban élnek és kb. semmi nem felel meg nekik.. A szűz lány nem jó mert nekik nincsen hozzá türelmük, nem fognak rá várni, macerás és úgyis béna, nincs kedvük tanítgatni stb., de akinek meg már volt több kapcsolata is, tehát feltehetően tapasztaltabb is, az meg már “használt” és egy értéktelen lotyó...

Az utolsó válaszoddal is abszolút egyetértek. Nem az a baj, ha valaki szűz, alacsony stb., hanem az, hogy rögtön ezzel kezdenek és elkönyvelik, hogy nekik így semmi esélyük nincsen és kezdődik a sápítozás, hogy “jaj mert a nőknek csak a gazdag, audis bunkók jönnek be meg nagymenő, szoknyapecérek, de én meg egyedül fogom leélni az életemet mert szűz vagyok és még alacsony is” stb.... most komolyan az ilyenek után mire számítanak? Ha egy ember ilyeneket mond, ír, akkor azzal nem hogy párkapcsolatot nem szeretnék, de még a közelemben sem akarom tudni mert nem vagyok kíváncsi az állandó, nyavalygásra meg a nők mocskolására... Mert ha valami miatt nem szeretnél vele összejönni, akkor te egy felszínes, agyatlan, gold digger vagy stb., én azt nem értem, hogy ha ez a véleményük a nőkről és ennyire lenézik, utálják őket, akkor miért kell nekik barátnő.


Valamint azt még hozzátenném, hogy hála istennek ez a “való világban” ritka és én még személyesen nem találkoztam ilyenekkel, csak a neten pl. itt ugyebár, de valójában sokkal több normális pasi van mint az ember gondolná.

2017. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
A gyakoris pasiknak a fele csak makog, ha nőt lát, ne belőlük indulj ki, kb 0 tapasztalatuk van, az egyetlen nő, akivel valamennyire belsőséges viszonyuk volt valaha, az az anyjuk :D
2017. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, én pont első szex előtt mondtam el egy nőnek, akinek vagy 35 partnere volt eddig, hogy szűz vagyok, és dobott, majd másnap a komplett baráti társaságom rajtam röhögött.
2017. nov. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért "elvárás" a max 2-3 partner mert okos nő annyit vall be, máskülönben ribi lesz, egy 40 évest is leqrváznak 5 pasiért pedig számoljuk ki az 20 éves korától... 4 azaz NÉGY évente egy.
2017. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!