Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorstársaim! Nektek hogy sikerült feldolgozni, hogy alkalmatlanok vagytok bármilyen kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még semmilyen kapcsolatom nővel.

Folyamatosan csak a visszautasítást kapom, a visszajelzések alapján nem is a külsőm miatt, hanem mert nincs meg a biztos anyagi hátterem hogy barátnőm legyen. Egyszerűen egy moziba vagy egy színházba nem tudnám elvinni, mert nincs rá keret. Tengerparti nyaralásról meg ne is beszéljünk, holott ez lenne a minimum elvárás.


380 a bruttóm + 40 cafetéria havonta, céges autóval járok magán célra is, mert ez is egyfajta juttatás.


Ennek ellenére van egy 5 millas diákhitel a nyakamon, és egy fillért sem tudom félretenni, egyik hónapról a másikra élek, és abszolút nem nagy lábon, sőt... ruhát is a kínaiban veszek, vagy turkálóban, hogy kijöjjek a pénzből.

Nem is a szakmámban (mérnökinformatika) dolgozok, mert ott a legjobb ajánlatom is a mostani bruttóm fele volt minden más juttatád nélkül, ráadásul többnyire minimálra bejelentve + zseb volt az ajánlatok 90%-a. Itt legalább a 380 a bejelentett bér.


30-hoz közel se saját lakás se semmi. Ez tudom nem valami vonzó felhozatal, így abban kérném a segítségeteket, hogyan békélhetnék meg a magánnyal?



#magány #egyedüllét #párkapcsolat alkalmatlanság
2017. nov. 14. 01:35
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nálam a próbálkozások futnak zátonyta.

Pedig az ilyen sportosabb, karcsúbb csajokat nagy ívben kerülöm. Ahogy írtad is, pénzéhesek, és nagy valószínűséggel nem is egy konyhatündérek.

Az oké, hogy tudok főzni, nem is rosszul a vélemények alapján. De ahhoz voltam "szokva", hogy anyu még egy hosszú nap után is 15 perc alatt olyan vacsorag rittyentett, hogy ihaj. Ezt mondjuk eltanultam tőle, de nem célom egyedül a nyakamba venni a konyhát.


Az eddigi lányok meg utána a facebook-on olyan képeket osztottak meg, ami alapján igenis alap dolog egy operagála meg a tengerpart. Kivétel nélkül páholyra szóló jegy meg repülős tengerparti utak.


Anno családdal, mikor még jól ment az azóta visszaadott családi vállalkozásunk én is jártam rengeteget, pl.: Görögországban 7x voltam már. Viszont mindig busszal, 40-50-ből ki lehet hozni, nem kell 300 000-es repülőút.

Amikor viszont az utazásokról esett szó némelyik esetben, kérdőre lettem vonva, hogy én szerettem busszal menni? Na ő nem zötykölődne annyit, neki csak a repülő jöhet szóba.


Csak ilyen tapasztalataim vannak a nőkkel.

És bár tudom ismeretlenül nehéz elhinni, de nem egy olyan nő volt a kiszemeltjeim közt, aki a kicsit husisabb, visszahúzódóbb fajta.


Eleve én sem vagyok egy kigyúrt atléta, a vékonyabb, karcsúbb lányok eleve kilőve.

2017. nov. 14. 03:03
 12/17 anonim ***** válasza:

1. 380 bruttó + cafeteria + céges autó, és nincs pénzed moziba menni. Aha.

2. Mérnökinformatikusként ennek a felét ajánlották maximum? Mekkora troll :D. Ha mernökinformatikusként félmillió nettónál kevesebbet keresnék, szégyellném magam.


Kérek mindenkit, hogy ne etesse a trollt.

2017. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ki külföldre? Ott egy kezdő is megkap 2500-3000 Euro nettót. Később meg fog felmenni 5000-6000 Euro-ra. Egy lakást bérelni az 1000 Euro egy drága városban, mondjuk Münchenben. De ha nem Münchenbe mész, hanem valami olcsóbb városba akkor akár a felével is megúszhatod a lakhatást.
2017. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elfogadással fel lehet dolgozni az alkalmatlanságot.


Az alkalmatlanság nem függ jövedelemtől, iskolai végzettségtől, meg hitelektől...személyes hozzáállástól függ.


Ez egy komoly kérdés amúgy?

2017. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nyelvekben nem vagyok valami nagy mester. Angol megy ahogy megy. Németet tanultam 8 évig, de zeró tudás.
2017. nov. 14. 11:53
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor a másik megoldás, hogy ne Budapesten élj, mert az irreálisan drága. Egy vidéki nagyváros is ugyanolyan jó, mégis fele vagy harmad annyi a lakhatás meg úgy majdnem minden. És a fejlesztők azok vidéken sem kelnek fel 380 bruttó alatt, már kezdők sem.

Valamin változtatnod kell, nem a kifogásokat keresned. Ha egy mozijegyre sincs pénzed az tényleg gáz.

2017. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az a probléma, hogy az alap dolgok, amiket írtál pont olyanok, amik egy egyszerűbb, rendesebb lánynak nem feltétlen alap dolog. Rendesebbet úgy értem, hogy nem a pénzedért van veled.

A másik meg, hogy aki sportos és karcsú, valószínűleg odafigyel magára, ezért nem szemétkajával tömi magát, hanem főz magának. :)

2017. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!