Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a férfiaknak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiaknak vagy a nőknek könnyebb a társkeresés?

Figyelt kérdés
Légyszi indokoljátok is meg. Valamint kérdésem még, hogy cserélnétek-e nemet egy napra/hétre/örökre? Kort és nemet is írjatok. 35/N

2017. nov. 15. 09:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Ha férfi lennék, könnyebb lenne, mert van pénzem, lakásom, de nem tudok főzni és nem szeretek anyukaként gondoskodni másokról.
2017. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

Átlagban szerintem a nőknek, mert sokszor csak úgy tolonganak értük. Nyilván nem mindenki, nem minden korosztály stb. Átlagban értem.


De ez nem feltétlenül "jó" dolog. A párkeresés elenyészően kicsi része a párkapcsolatnak, mégis igen nagy fókusz van rajta. Párt találni, megszerezni, párkapcsolatba kerülni összességében nagyon könnyű és gyors dolog. Jó párkapcsolatot kialakítani és azt tartósan fenntartani az igazi munka, úgyhogy nagyjából mindegy, kinek könnyebb párt találnia, kinek nehezebb.


Igen, néhány napra/hétre/hónapra kipróbálnám, milyen nőnek lenni, persze.

2017. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Szívesen lennék férfi minden hónapban egy hétre, hogy ne kelljen a menstruációmmal szenvedni. :)


A társkeresés talán valamivel könnyebb nekünk nőknek, de közülünk is a szebbeknek. Viszont olyan társat találni, akivel az ember szívesen kezd kapcsolatot, akibe szerelmes lesz, akivel megvan az összhang, szerintem egyik nemnek sem könnyű. Számomra érthetetlen csak azért párkapcsolatban lenni, hogy az ember ne legyen egyedül.

2017. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ. Ha szimplán kufircra keresnek valakit, akkor a nőknek - már ha szeretnek a sok "szija bébi mizu, dugunk? Kűdök a farkamró képet"-csávó közül válogatni. De ha komoly kapcsolatról van szó, és igényes társat keres az ember, az nemtől függetlenül nehéz. Társkeresőre eleve azok mennek, akiknek IRL nehezebben megy valami miatt az ismerkedés.
2017. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Egyiknek sem.

Mert mindkettő elme.

2017. nov. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Sokan azzal jönnek, hogy a nőknek könnyebb a társkeresés. Igen, valóban könnyebb, szexre könnyen találunk társat :D Sokan ennél többet nem akarnak, hiába más a körítés. De ettől függetlenül elhiszem, hogy a férfiaknak is nehéz, sok hülye csaj van, aláírom. Csak sokszor az egymásnak valók nem egymást választják.

Amúgy igen, cserélnék, de nem örökre. 25N

2017. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nőként könnyebb. Egy társkeresőn, ha felregisztrál, egy nap alatt 30 levelet kap, még keresgélni se kell.

Itt csak fel kell tenni egy kérdést, például hogy miért nem találok párt normális nőként, máris kap 10 privátot.

Nem cserélnék amúgy, nem lennék férfi.

2017. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Lazy Lover ***** válasza:
A "nőknek"
2017. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Komoly kapcsolat szempontjából kb. egyformán nehéz/könnyű, határozottan nem a nemtől függ.

Nem cserélnék, maximum egy napra kipróbálni :) Jó nőnek lenni!

2017. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Nézd...

A nők egyszerűbben találnak szex vagy felszínes kapcsolatot, amire a férfiak nagy része vágyik, ezért a férfiak azt hiszik, hogy a nőknek olyan baromi könnyű párkapcsolatot találniuk. De a nők nagy része és a férfiak egy része (amihez én is tartozom) nem ilyen kapcsolatra vágyik, szóval én teljesen megértem a nőket, akik visszautasítják az állítást, hogy a nőknek milyen baromi könnyű párt találniuk. Bár azzal egyetértek, hogy könnyebb, de nem sokkal. A nőknél azért kezdeményeznek a nők, szóval tudnak miből szemezgetni. A férfiak esetében ez nincs meg, mert senki se kezdeményez nálunk.

2017. nov. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!