Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő feladja a társkeresést?

Figyelt kérdés

Gyenge jellemű pacákoktól vannak kérdések/válaszok, amik erről szóltak.


Nőket még valahogy nem hallottam ennyire elkeseredve lenni. De lehet tévedek? Vannak hasonlóan gyenge jellemű nők is, akik már feladták, hogy valaha társat találnak?


Ha igen, hol vagytok? Mi okból? Mert nem néztek ki jól, vagy mi a baj?


2017. nov. 17. 04:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A küzdelem nem mindig hasznos. Ha felesleges dolgokra pazaroljuk el az energiáinkat, akkor nem az. Szerintem ennek semmi köze a jellemhez, de ha igen, épp fordítva: a társfüggők nem bírják elfogadni, hogy most egy ideig magány van. Rettegnek tőle, ezért tekernek. Nálam ez a gyengeség, nem az, ha az ember belátja, hogy most nincs választék és jegeli a dolgot egy időre....
2017. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Istenkém, ez olyan tipikus férfi gondolkodás... biztos azért adja fel valaki az ismerkedést, mert nem néz ki jól, más oka az égvilágon semmi sem lehet. Hát van. Az, hogy nem mindenki óhajt az alkalmi partneretek lenni.
2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért küzdök, ami egyenesen arányos a befektetett energiával, és csak rajtam múlik. A munkámban. A diplomámért. Az alakomért. A jobb eredményért a pályán. Itt inkább megkímélem magam a fölösleges, helyenként rendkívül megalázó és farasztó köröktől. Megbäszta az egészet a fene, ha valakiért küzdeni kell. Majd megtaláljuk egymást, és kialakul valami. Nem vagyok én sem kutya, hogy más után koslassak kétségbeesetten, meg szexrabszolga sem, hogy hagyjam azt, amit a többség akar velem, és ahogy akarja, csak azért, hogy legyen valami izgi a magánéletemben is.
2017. nov. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%

Rengeteg 30+ éves ember adja fel. Nem csak férfiak, nem csak gyenge jellemek.


Persze az ok általában más, de csak első pillantásra.


Mindkét nem a kudarcok, csalódások miatt adja fel. Persze férfiként könnyű azt gondolni, hogy a nőket nem éri kudarc, de az, hogy senkinek nem kellesz semmivel nem rosszabb annál, mint az, hogy mindenki csak egy beszélő lyuknak néz, amit 2x5 percben le lehet rendezni.


Az emberek ennyi idős korukra elég negatív tapasztalatot gyűjtenek, sokaknak megváltozik a fókusz, karrierre, hobbikra koncentrálnak, és nem feltétlen csak a rondák, vagy gyengék közül kerülnek ki.


Az elmúlt 2 évben, mióta egyedül vagyok, több ilyen nővel is találkoztam, próbáltam megismerkedni, mert többségükben intelligensek, humorosak, kedvesek, de rá kellett jönnöm, hogy nem fog menni (és nem, nem nekem nem működik, sok nőnél évek óta senkinek nem sikerült átjutni a “falakon”).

Pont ezért én is kezdek másfelé fordulni, mással megtölteni az életem, a nekem tetsző, de a kudarcok miatt falat építő nők meg maradnak havernak, mert nem úgy tűnik, hogy meg tudom győzni őket, hogy nem csak dugni akarok.

2017. nov. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%
Na és mi let kérdező, összejöttetek, vagy cask pazarolta rád a drága erejét? XD
2017. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Többek között azért is, mert ronda vagyok, de nem csak ezért. Belülről is vannak bajok, senkinek nem kéne egy ilyen barátnő, mint én. De é nem hibáztatok senkit, csak magamat, elvégre saját magamnak se kellenék. Itt vagyok, lassan 20 évesen, és soha nem volt senkim, csak viszonzatlan szerelmeim. Már pedig ha ez lenne a szerelem, akkor én inkább nem kérek belőle. Úgy döntöttem, hogy kizárom az érzéseimet, és más dolgokkal fogok foglalkozni. Mondjuk ezt egyenlőre még csak próbálom bemesélni magamnak, nem mondom, hogy sikerrel, de ha elégszer mondogatom, a végére csak elhiszem. Szóval most azon vagyok, hogy ne is szeressek kapcsolatot, mert tudom, hogy semmi esélyem rá. És ha nem szeretnék, nem fáj annyira.
2017. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16: ilyen hozzászólást sem olvastam még nőtől.


Ha mér hozzátetted volna, hogy csóró is vagy, akkor 100%-ban a helyi nyafogó srácok leírása lett volna :)



Btw, utoljára mikor azt mondta egy nő, hogy ronda, akkor leesett az állam a találkozásnál. Azt hittem, csak szórakozik vele, aztán kiderült, hogy ő tényleg nem elégedett magával, nagyon nem, de olyan dolgokon volt kiakadva, aminek egy normális férfi vagy örül, vagy egyszerűen nem zavarja.

2017. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Csóró is vagyok, de az nem gondolom, hogy bármilyen összefüggésben lenne a nemlétező szerelmi életemmel. :D
2017. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért nem válaszolsz Ollókezű Edward kérdésére? Én is kiváncsian várom a választ!
2017. nov. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!