Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 felett sem vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 felett sem vagyok egy rossz pasi, sőt talán egész korrekt is, akkor nagy baj, ha nem akarok még családot (csak a megfelelővel) és több nővel vagyok együtt? 32 F.

Figyelt kérdés
[link]
2017. nov. 18. 17:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de tényleg legyél korrekt. Az elején közöld, hogy komolytalanok a szándékaid, és nem, a "nem tudom még, mi lesz" meg az "ahogy alakul" nem ilyen. Az már hitegetés, ami számomra undorító. Én nem akarok gyereket még, mert 25 sem vagyok, de komoly kapcsolatot és egy olyan férfit, akivel lehet tervezni, igen. És nagyon unalmas, hogy egyesek gyáva féreg módjára a sokadik randin, vagy hetekkel, hónapokkal később nyögik be, hogy ők amúgy csak kalandoznak. Ne legyél féreg. Köszi az összes nőtársam nevében.
2017. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Abban nincs semmi ha a megfelelő társsal akarsz csak családot, sőt, ez valahol evidens. Azzal viszont már van fenntartásom,hogy ennyi idősen egyszerre több nővel vagy.


Tudnak egyébként egymásról?Vagy tudják azt legalább,hogy Te nem tervezel Velük semmi komolyabbat? Mert ha igen, és így belemennek, hát OK.

De azért igyekezz megtalálni azt a megfelelőt mert gyorsan fut az idő Fölötted is és lassan elfogynak körülötted a párkapcsolatra vágyó, gyermektelen és Neked tetsző nők.

2017. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Röviden, akit csak lehet, még meg akarsz dugni. Lehet ezt szépen csomagolva előadni, de a lényege ez. Van pár ilyen barátom, aki mindent megtesz, hogy több nőt vigyen ágyba. Mikor megnősültek, akkor sem tudott egyik sem leállni. Mert hogy, mindig kell egy bepalizott nő:)
2017. nov. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tehát akkor akarsz majd családot, amikor a legjobb nők már foglaltak, te pedig olyan rosszul nézel ki, hogy átlagosra sincs esélyed. Hát jó.
2017. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féreg egyetlen nővel sem. Csak az igazival akarok gyereket. De ezt meg is mondom nyíltan minden nőnek. Aztán persze ez nem tetszik sokaknak. Jogosan mondják.
2017. nov. 18. 17:55
 16/24 A kérdező kommentje:
Én párkapcsolatban sohasem nézek félre. Nem az a típus vagyok.
2017. nov. 18. 17:58
 17/24 anonim ***** válasza:

14 nehogy már rosszul nézzen ki.

Teljesen jóképű a kérdező férfi szemmel nézve is. Akkor rám mit mondanál?

2017. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

17#

Tudsz olvasni?

Most egy átlagos pasi. (Nekem nem jön be, de nem gázos.)

40 évesen ő se lesz 25. Ennyi. Ráncosodik, öregszik, megőszül, és ez így önmagában nem gáz. De azt hinni, hogy majd jobb eséllyel találja meg az "igazit", mint fiatalon, egyszerűen butaság.


Az meg, hogy most több nőt szédít, nem azt jelenti, hogy olyan húde jó pasi. Csak azt, hogy hűtlen és megbízhatatlan.


Nem sok nő vágyik egy csélcsap negyvenesre.

2017. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40 éves férfiként még simán talál az ember magának jó nőt,a családalapítás már más tészta,én jóval előbb csinálnám.
2017. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Se hűtlen, se megbízhatatlan nem vagyok. Könnyen tudok ismerkedni, de egyszerre mindig csak egy nővel.
2017. nov. 18. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!