Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy diplomás, csinos, fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy diplomás, csinos, fiatal nőnek tapasztalataitok szerint milyen igényei vannak társkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Nem kell a menőzés, hogy ipari nőket dugsz szakmunkással, munkahely nélkül... ez nem érdekel. A tanácsok sem, hogy mit tegyek vagy mit ne, hisz nem ismersz. A kérdésre válaszoljatok, lehetőleg megélt tapasztalatok alapján !

A csinos nem kihívót jelent, a diploma nem manager bsc-t.

Köszönöm, hogy olvastad a kérdést !



2017. nov. 21. 19:54
1 2 3
 21/26 KJUsul ***** válasza:

Mivel nem ismerek diplomás nőt aki szóba állt volna velem nem tudom. 49 éves koromig egy diplomás nő rám se nézett soha, nemhogy bármiféle kapcsolatra esélyem lett volna nála.


Ennyi a saját a tapasztalatom. De ez nem mérvadó, mert olyan extrém lúzer vagyok, amilyen nem sok van ebben az országban, de szerintem nemzetközi szinten is a top10 lúzerben vagyok.


Még saját magamat sem ismerem, honnan tudnám mit akar egy diplomás nő? Csak feltételezésem van:


Úgy gondolom a legtöbbjük kreatív, élelmes, nagyfarkú pasit akar, akiben van lehetőség. Ahogy már más is írta itt, nem is annyira a végzettség, hanem a talpraesettség és a magabiztosság, ami vonzza őket. Egy menő drogkereskedő is vonzó nekik annyira, vagy egy jól menő kisvállalkozó cukrász, mint egy diplomás bankár. Hiszen ezekből még mindig jóval több van, mint bankárból.


Ilyesmit gondolok én. Aztán lehet, hogy csak hülye vagyok.

2017. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Bocs, hogy hozzászólok. Szerintem minden nő elmebeteg, és ő maga sem tudja mit akar..
2018. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#22

Akkor dughatsz egész nyugodtan férfiakat. Hajrá.

2018. jan. 4. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Juj de liberális valaki ! Megvéd a rendszer, így örülsz mi ? Csak azért találjátok ki ezeket a kritériumokat, hogy legyen késöbb ok a félredgsra.. Miért van az, hogy a diplomás nők, akiknek elvileg van agya kb 500 farok után higgadnak le, és tágítanak a kritériumaikon ?? De addig aztán mindent bele ! Okádkok vagytok mind csaló hazug gerinctelen fondorlatos számító rbncok ! ..
2018. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Egy lbszt rendszer melléktermékei ! Tisztelet a kivételnek, akikből nagyon kevés van ! Felszines krvk mély kritériumokat alkotnak, mert a fellegekben hiszik magukat, de egy mezei kókler bszgépnk rögtön zokszónélkül szétteszik magukat.. Nektek csak a kész kell, tenni érte semmit sem! Belerakni semmit sem.. Nektek csak frok kell, akit bármikor ott hagyhattok. Olyan kell nektek, aki hasonlít rátok, és nem ragaszkodik túlságosan ha már ráuntatok
2018. jan. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Diplomás férfiként úgy gondolom, hogy a diplomás nők is pont ugyanolyanok, mint a nem diplomásak. Baráti körömben is ők vannak többen, nem valami földöntúli lények hidd el, egyszerű emberek ők is, mint bárki más. Az, hogy mondjuk 30 évesen ne legyen munkanélküli, legyen jövőképe, ne legyen "jóaseggedkőkóla?" szinten, lehessen rá felnőtt emberként számítani, megbízható stb ezek végzettségtől függetlenül reális elvárások szerintem. Na meg relatív, hogy kinek mi tetszik. Többen említették, hogy "legyen olvasott, tájékozott". Ezt sosem fogom felfogni... valami olyasmit értenek ezalatt, hogy "tudjon olyan dolgokat amiről én is olvastam már és tudjunk beszélgetni"? Mert az ,ha rettentő olvasott vagyok a 8 bites retro számítógépek területén, az nem biztos, hogy átjön egy gazdász szakos csajnak mondjuk. Ha a napi hírekkel, politikával kapcsolatos olvasottságra gondolnak, az engem hidegen hagy. Ez nem műveletlenség, csak nem érdekel.
2018. ápr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!