Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ha egy nő diplomás...

Szerintetek ha egy nő diplomás és vonzó külseje van hol találhat magának hasonló társat?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett a lányomról van szó.Értelmes nincs borzasztó nagy elvárása,eljár kikapcsolódni,sportolni,moziba.Sajnos nős vagy élettársi kapcsolatban élő férfiakban futott bele akikkel semmilyen kapcsolatot nem szeretne.Ti mit tanácsolnátok,hogyan ismerkedjen?

2015. febr. 21. 22:50
1 2 3
 1/26 veteran1978 ***** válasza:
43%
Elittárs!
2015. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ismerkedjen még többet, munkahely kocsma egyetemi haverok stb...
2015. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom. Interneten kívül nagyon más lehetőséget nem látok. Nem szokott barátokkal eljárni valahova kocsmázni/szórakozni/kirándulni? A legjobban még úgy lehet másokkal ismerkedni, hogy a barátok ismerőseivel találkozik itt-ott.


Anno én is így szedtem össze magamnak barátnőt.

2015. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
6%

Namost.


Építkezéseken mindig akad jelentkező.


R.

2015. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

De most miben érted a hasonló társat?

Mert nekem nincs diplomám, de anyagilag többet keresek mint a legtöbb diplomás otthon, és 5 nyelven beszélek.

Akkor én bele illenék vagy nem?

De amúgy meg olyan társaságba járjon, és olyyan körökben mozogjon ahol ilyen emberek vannak, több ilyen hely van gondolom minden hol, van ahová igényesebbek járnak és van ahová nem.

Nem olyan nehéz.

2015. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az elittárson fent van,de a környékén alig van férfi.A diploma nem kritérium,csak az értelmi színvonal.Amit egy nő elvár általában az hiányzik az őszinteség.Szinte mindenki hazudik.
2015. febr. 21. 22:59
 7/26 A kérdező kommentje:

Kedves levél író!


Szerinted milyen színvonal az ha még írni sem tudsz?Nem a fétis a téma hanem a társkeresés.Én egy anya vagyok!(ez a privátosnak szól)

2015. febr. 21. 23:03
 8/26 anonim ***** válasza:
6: Sajnos igen. A nők is és nekem is ez a problémám leginkább.
2015. febr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

ma 23:03!


Te férfi vagy?

2015. febr. 21. 23:04
 10/26 anonim ***** válasza:
9: Igen.
2015. febr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!