Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maganyra vagyok itelve vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maganyra vagyok itelve vagy el lehet fogadni?

Figyelt kérdés

Koltoi kerdesnek is nagyon sz*r es szanalmas is ilyet kiirni, de sajnos elegge elvagyok keseredve. Lassan tobb, mint masfel eve huvelygombam van, ami meg az elozo kapcsolatom alatt alakult ki. Nyilvan, ahogy eszleltem a problemat, megprobaltam ellene tenni(a mai napig is), igy nem keves penzem ment el az orvosokra, a gyogyszerekre, a dietara +idom es energiam. Mind hiaba.

A szex persze faj, kinezetre termeszetesen illuzirombolo.A honapok alatt hatalmas gat alakult ki bennem, mert bar szeretnek kapcsolatot, vagy legalabbbis nem vagyok ellene az ismerkedesnek, de megsem merek nyitni senki fele, mert felek reakcioktol vagy az esetleges kovetkezmenyektol(rosszabb lesz, atadom a masiknak stb.).


Szerencsetlensegemre pont egy olyan sraccal talalkoztam nem regiben, aki nagyon szimpatikus a szamomra, es szexualisan vonz, de emiatt a helyzet miatt nem akarok se magamnak, sem neki kellemetlenseget. Mar pedig azt okoznek, nem?


Fiatal N.


2017. nov. 23. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Igen
2017. nov. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én addig próbálkoznék orvos+ggyógyszer+másik orvos dologgal amíg meg nem oldom. Az ilyen sztem kezelhető és gyógyítható.
2017. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyógyszerek nem használnak, akkor el kell kezdeni a városi legendás természetes gyógymódos humbugokat. Én így gyógyultam ki a bakteriális fertőzésből 1 év után.

Teafa olaj, grapefruit mag olaj stb. Meg hüvelyflóra visszaállítás (Gynophilus) minden mennyiségben.

2017. nov. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért az önbizalmad lerombolta, de ettől még nem vagy magányra ítélve az biztos.
2017. nov. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
jaj... :DDD
2017. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
3-as jól írja.. illetve az étrendet is szigorúan tartsd be,olyan nincs hogy nem lehet ezzel mit kezdeni...
2017. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ismerek olyat akinek 7 eve meg van, de olyat is akinek 10 eve.

Nyilvan probaltam mar ezeket, de amikor havi 25-ot dobtam ki erre az ablakon eredmenytelenul, nem kicsit voltam ki. Lehet nekem sem fog soha elmulni...



Persze, hogy nincs onbizalmam...nem is tudom, hogy ilyet, hogy lehet kozolni a masikkal...

2017. nov. 23. 20:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozásra is visszavezethető, de ezt gondolom mondta orvos is. Magánnál vagy államinál voltál?
2017. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amig nem vagy teljesen egeszseges, addig inkabb a gyogyulasodon tord a fejed es ne az ismerkedesen.
2017. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem vagy egészséges, inkább ne keress fakanalat a gombapörköltbe, próbálkozz tovább a kezeléssel, valaminek használnia kell. Addig ne add tovább, ha lehet.
2017. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!