Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Maganyra vagyok itelve vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maganyra vagyok itelve vagy el lehet fogadni?

Figyelt kérdés

Koltoi kerdesnek is nagyon sz*r es szanalmas is ilyet kiirni, de sajnos elegge elvagyok keseredve. Lassan tobb, mint masfel eve huvelygombam van, ami meg az elozo kapcsolatom alatt alakult ki. Nyilvan, ahogy eszleltem a problemat, megprobaltam ellene tenni(a mai napig is), igy nem keves penzem ment el az orvosokra, a gyogyszerekre, a dietara +idom es energiam. Mind hiaba.

A szex persze faj, kinezetre termeszetesen illuzirombolo.A honapok alatt hatalmas gat alakult ki bennem, mert bar szeretnek kapcsolatot, vagy legalabbbis nem vagyok ellene az ismerkedesnek, de megsem merek nyitni senki fele, mert felek reakcioktol vagy az esetleges kovetkezmenyektol(rosszabb lesz, atadom a masiknak stb.).


Szerencsetlensegemre pont egy olyan sraccal talalkoztam nem regiben, aki nagyon szimpatikus a szamomra, es szexualisan vonz, de emiatt a helyzet miatt nem akarok se magamnak, sem neki kellemetlenseget. Mar pedig azt okoznek, nem?


Fiatal N.


2017. nov. 23. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Térj át teljesen a növényi étrendre állati helyett és megoldódik 2-3 hét alatt. Hidd el, ez nem smafu.
2017. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is folyamatosan küzdöttem gomba, illetve bakteriális fertőzésekkel. Kiderült, hogy van egy kisebb méhszájsebem, ami elősegíti ezek fennmaradását, könnyebb kialakulását. Hiába próbálkoztam mindenféle diétával, természetes gyógymóddal, gyógyszerekkel, hüvelyflóra helyreállítókkal, semmi sem segített. Végül a dokim csinált egy kisebb beavatkozást, ambuláns műtétként, helyi érzéstelenítésben lézeresen eltávolította a méhszájsebet. Azóta semmilyen problémám nem volt, minden ilyen jellegű panaszom megszűnt, és jelenleg 37 hetes várandós vagyok.(:

Úgyhogy én javasolnám, hogy keress esetleg másik nőgyógyászt is, sajnos sokan ezt nem veszik észre, vagy nem foglalkoznak vele.

Kitartást, jobbulást!(:

2017. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!