Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire jönnek be a félénkebb, nem túl vagány srácok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy egy férfi legyen határozott ezt már megkaptam egy párszor, de egyik napról a másikra nem tudok úgy megváltozni, és nem is biztos, hogy jobb lenne. Az nagy hátrány ha egy fiú eléggé félénk az ismerkedéskor?

2017. nov. 25. 04:21
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Mit jelent a félénkség? Hogy pl. nem mered leszólítani a csajt? Ha beszélgetésre is kerülne sor inkább meghunyászkodva hallgatsz?

Nem mersz kiállni saját magadért? Ezért sokszor meg tudnak téged alázni?

Ha beszélsz azt is csak halkan teszed?


Ha ezekre a válasz igen, akkor persze hogy felejtős a srác.

2017. nov. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

A vaganysaghoz csak annyiban kell megvaltozni, hogy valaszutak ele kell allitanod magad es megprobalod a leheto legjobban megoldani azokat. Minel tobb pozitiv visszajelzest kapsz a elettol, ugy no az onbizalmad es annal jobban es gyorsabban fogsz tullendulni egy-egy akadalyon. Ennyi a vaganysag.


Vagannya lenni nem mas, mint pozitiv elmenyeket gyujteni. Aki nem csinal semmit, aki mindig megtorpan ... abbol sosem lesz vagany.

2017. nov. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Nem hátrány. A lényeg a kémia, a hasonló gondolkodásmód, és az egészséges önbecsülés.


Szeretem hordani a nadrágot, de azt se bánom, ha a másik fél hordja, esetleg osztozunk rajta.


Viszont a hisztit, a tétlenséget, a duzzogást, és a másik hibáztatását nem tűröm.

2017. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Jöhet még.


#2 Értem mire gondolsz, de ha valakit eleve bele raknak egy kategóriába és esélyt se adnak neki, hogy valamennyire kibontakozzon, úgy nagyon nehéz pozitív élményekhez jutni és bizonyítani bármit is. Ez minden embernél így működik szerintem. Nyilván minél több a pozitív visszajelzés attól nő az önbizalom, de ehhez esélyt kéne kapni először.

2017. nov. 25. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:
És nálad a punci az önbizalomnövelő?
2017. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokszor ketdeményeznek a nők, de a töketlenséget nem tolerálják.

Félénk férfiként hagyok a nőknek teret és lehetőséget a kezdeményezésre, sok idő kell, hogy kibontakozzak, megszokjam a közelségét és biztonságban érezzem magam a társaságában. Szerencsére a nők kedvesek, türelmesek és határozottak, így az első lépést megteszik, ha látják rajtad, hogy te félsz.

Viszont onnantól és minden más területen férfiként kell viselkedned, mert mégis csak egy férfira vágynak. Ha elmentek valahova ne neki kelljen az étlapot kérnie, rendelnie, intézkednie, döntenie dolgokban, stb.

Szóval ha az élet egyéb területein határozott vagy akkor az önmagában nem hátrány, hogy nem mered megszólítani.

2017. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!