Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom nem akar moziba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar moziba és színházba járni?

Figyelt kérdés

Merthogy ő letölti ncorról, már ezt is látta, azt is

Én se szeretek nagyon színházba járni, de most lett volna egy olyan előadás, amit megnéztem volna.

Meg úgy alapból programokat se, csak ami ingyen van.

Egyedül meg nem akarok menni,meg össze is lehetne kapcsolni mással.


2017. nov. 28. 19:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
mi a kérdés? a kultúrára igényt fejleszteni agyi/lelki folyamat. úgy tűnik neki ez még nem indult el.
2017. nov. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

"Meg úgy alapból programokat se, csak ami ingyen van. "

Akkor olcsójános.


Egyébként a kérdésre azt akartam válaszolni, hogy megértem a barátodat, mert otthon tényleg kényelmesebb filmezni, mint a moziban lökdösni egymást, meg leönteni kólával sorban állás közben mondjuk a Star Wars premiernél (a film miatt megéri, amúgy idegtépő ez.)


Így viszont már megvilágításba került. Az a baj, hogy az életben fizetni kell a dolgokért, olyan ritkán van, hogy ingyen kapsz valamit.


22/N

2017. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Lazy Lover ***** válasza:
83%
Nem mindenkit érdekell ez
2017. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha műveletlen taplóval jöttél össze,akkor úgy kell elfogadni,ahogy van.Úgy se fog megváltozni a későbbiekben sem.Valamit valamiért.
2017. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem műveletlen amúgy, csak jobb neki itthin megnézni, mert ingyen van.
2017. nov. 28. 19:23
 6/23 anonim ***** válasza:
63%

Nekem úgy jön le h szimplán csak otthonülős a gyerek.

De spec mozi szempontjából egyetértek vele mi a f....nak időre lemenni v hová rohadt messze a lakásodtól ?

Továbbá megnézni 20 p reklámot és még a sok mobilozó és beledumáló embert is elviselni.


Ahelyett h otthon leszeded az adott filmet 5 p alatt.

Nehogy már egy 80-140 cm-s HD tv ne lenne elég jó.


Am meg v fogadd el ezt v hagyd ott. Megváltozni nem fog az 1 milliárd %.

2017. nov. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is volt ilyen exem, sajnálta a pénzt programokra, pedig nem volt csóró. Pl. műszaki cikkekre nem sajnálta. Aki ilyen, az nem változik. A színházzal meg az a tapasztalatom, hogy ha nem érdekli, jobb nélküle menni, mert csak feltűnően unja és elrontja a te szórakozásod, még ha rá is fanyalodik, hogy a kedvedben járjon.
2017. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
0%
Te választottad...
2017. nov. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
51%

"Meg úgy alapból programokat se, csak ami ingyen van. "


Ne haragudj de szeretném kérdezni h TE mennyit költesz a gyerekre ? Mert ha 0 ft-t akkor 0-0 totál korrekt.

2017. nov. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

Hát ne haragudj meg, de aki szerint ez szakítóindok annak komoly bajok vannak a fejben. Sokkal többet ér egy otthoni, összebújós filmnézés. Ha fizetnének se ülnék be moziba. Sok az ember, hangos, ha sz.r helyen ülsz nek látsz, élvezhetetlen. Semmi baj nincs az ingyenes programokkal, nagyon jó dolgokat lehet csinálni 0 forintból is.

Meg összenőni se kell, ha meg akarsz nézni valamit, akkor menjél barátnőkkel.

2017. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!