Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátom nem akar moziba és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar moziba és színházba járni?

Figyelt kérdés

Merthogy ő letölti ncorról, már ezt is látta, azt is

Én se szeretek nagyon színházba járni, de most lett volna egy olyan előadás, amit megnéztem volna.

Meg úgy alapból programokat se, csak ami ingyen van.

Egyedül meg nem akarok menni,meg össze is lehetne kapcsolni mással.


2017. nov. 28. 19:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Elmondom mi a nyers valoság. Saját tapasztalat. Amikor okos szép barátnöm volt azzal bárhova szivesen mentem mert megmozgatott minden téren. De ha pl lelki ghödörbe voltam és össze jöttem egy csunyábbal kicsit butábbal azzal nem mentem sehova jó volt itthon filmezni és szexelni.
2017. nov. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Se csúnya, se buta nem vagyok, hogy ne merjen velem mutatkozni...

Inkább szégyeld magad, hogy ilyen gonosz voltál a csajjal. nem azért, hogy nem mentél vele sehova, hanem hogy csúnyának és butának tartottad.

2017. nov. 28. 21:06
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen zsugorival nem lennék együtt..
2017. nov. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Pff, nem is kezdenék olyannal, akit nem lehet kimozdítani. Elvárom, hogy a párom jöjjön velem oda, ahova kitalálom (ezt biztosítom fordítva is), és igenis lelkesedjen a színházi atmoszféra, a néha-néha mozibajárás, kiállításlátogatás és egyéb kulturális programok iránt (meg is lehessen vele jelenni, fel tudjon normálisan öltözni, ne érezze gáznak a zakót pl.), és jöjjön velem sportprogramokra, kirándulni, várost nézni, ha valahova elmegyünk nyaralni, vagy néha elmenjünk valami táncos-zenés programra, nyáron koncertekre, fesztiválokra, kiülni valami hangulatos helyre... Nem fogok azért szívni, mert valaki szociális fóbiás, vagy összenőtt a kanapéjával. Egy ilyen kapcsolatban befásulni lehet. Akkor inkább keresek olyat, aki mellett élhetek is, nem csak megöregedhetek.
2017. nov. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
43%
Ja, meg az ilyen szarrágókat sem szeretem, akik sajnálják a pénzt élményre költeni. Fogadni mernék, hogy a kocsijára meg a gépére elbsz egy vagyont közben... :'D
2017. nov. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Ez olyan dolog, hogy mindenkinek más az igénye ilyen téren. Én szeretek kimozdulni, kulturálódni és nekem pl. a moziélmény hozzátesz a dolgokhoz. Párom annyira nem szeret - ezért kompromisszumos megoldást választottunk. Ha vmi nagyon érdekli, arra eljön, közben én meg a többire egyedül elmegyek. Szerencsére nem vernyog meg féltékenykedik, így a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. Színház dettó - nekem az a nagy szerelmem, passzióm. Páromnak is van igénye rá, de nem annyi, mint nekem. Itt is így csináljuk, párra elmegyünk együtt (mindig megkérdezem, mi érdekli), a többire egyedül.


Kérdés, hogy téged ez mennyire zavar. Ha nem változtat, hajlandó vagy-e ebbe belenyugodni, vagy annyira zavar az, hogy sosem mentek sehova, mert sajnálja rá a pénzt, hogy kenyértörés/szakítás lesz a vége. Mindenesetre beszéld meg vele, hogy téged ez zavar és többet mozdulnál ki.

2017. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj de szeretném kérdezni h TE mennyit költesz a gyerekre ? Mert ha 0 ft-t akkor 0-0 totál korrekt."


Tekintve h nem válaszoltál. Valószínűleg egy ft-t nem költöttél a barátodra soha. Szal már bocs, de akkor nem értem az elvárást. Tisztelt kérdező.


A járogatós részhez meg ahogy már mondták te választottad. De némi Nostradamus-i érzéssel megmondanám h adott éven belül szét fogtok menni. Mer egyáltalán nem illetek össze és itt nem is a pénzről van szó elsődlegesen. A csávó otthonülős. Te meg ilyen rohangáló gyalogkakukk vagy.


Én azt mondanám keress egy másik pasit.

Jelige Színház az egész világ./ Aranyeső a családomra.

2017. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Amúgy igen azok a kiscsajok akik szerint a pasi heti 10 programra kísérje el őket mennyit fizetnek ebbe bele?
2017. nov. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nyilván a saját részemet én fizetném :)

Meg nem egx hu de drága dolgok

2017. nov. 29. 19:57
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

Nah egy mozizás ára férfiszemmel:

-Utazási költség 2750Ft

-Parkolás 2000Ft

-2 db jegy 2*1960Ft

-2 adag fast food 2*1750Ft

-2 kv 600Ft

-2 üdítő 2*310Ft

-popcorn és üdítő 1780Ft

-fagyizás 1500Ft

--------

Totál: 16 660Ft


Közben mások beszélgetését, fingását, böfögését hallgathatod és szagolhatod a moziban, ráadásul a film is dög unalmas volt...

Köszönöm legközelebb én is kihagyom!

2017. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!