Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek rajtam kívül összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek rajtam kívül összejött hasonló?

Figyelt kérdés

Tehát van az egyik legjobb barátom(14/f) aki lassan 1.5éve tetszik(utòbbi ídőben pedig mar majd hogy szerelmes vagyok belé)és van 2 legjobb barátnőm(13/l,14/l).

Úgy volt hogy tavaly én ès barátnőm(14) megismertük ezt a fiut akkor is tetszett mar de csak baratok voltunk.evközben nen talalkoztunk egyaltalan aztan iden nyaron ujra ugyan ez de most mar a masik baratnommel is.akinek tetszett ez a fiu. Ugy voltam vele majd elmulik hiszen nekem is csak tetszik es meg soha nem volt ilyen fiu baratom,aldasom rajuk.nem mondtam el nekik hogy tetszik.aztan osszejottek baratnommel(13).2 honap utan vita volt es szakitottak.ez volt kb 2 honapja.baratnom(13) teljesen osszetort es meg azota is szereti. Ezzel nincs semmi bajom jo lenne ha megint osszejonnenek sajnos ez viszont lehetetlen mivel 2HONAPPAL A SZAKITAS UTAN lesmarolta a masik baratnomet es most øk egy boldog kapcsolatban elnek.ez betett .komolyan ez mimar es persze baratnomet(14) nen izgatja h a masik szenved..ha tudna hogy en is ..

Van egy 5fős barati tarsasagunk amiben baratnom(13) is benne volt de elment es nem jon tobbet velunk sehova es legszivesebben en is ezt tennem..igazabol haragszom rajuk .de nem azert mert nekem rossz mert arrol nem tudnak arrol nem tehetnek.viszont az hogy kepesek ezt tenni baratnommel(13) az mar nekem tul sok..


Ez az en nagy storym. Velemeny ? Szerintetek helyes amit tesznek? Az elet igazsagos? Ki jart hasonloan? Ide vagy privatba irjatok meg a sajat torteneteteket ha van .:) elore is koszonom.


2014. szept. 1. 21:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem léptél, kész. Én is jártam így, hagyni kell. Ezt szokták 'tanulópénznek' nevezni.
2014. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!