Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi van, ha Tim Urban egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha Tim Urban egyik férfitípusába sem tartozom?

Figyelt kérdés

30 éves szingli férfiak 10 alaptípusa: [link]


Wait But Why (WBW) - Tim Urban (szül.: Timothy Joseph Urban) [link]

Amerikai könnyűzenész, blogger, 2010-ben adott ki egy kislemezt "Heart of Me" címmel. 2010 óta a Youtube-on 26 ezren tekintették meg.: https://www.youtube.com/watch?v=wnipSORRBl8


Már megint Amerikát majmoljuk és magunkat hülyézzük?



2017. nov. 30. 17:45
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

# 9.: Erre én is kíváncsi lennék. Nekem nagyon úgy tűnik, a hazai médiumok esetében csak a pénz számít, bármilyen forrásból származó tartalmat leközölnek bárhol, csak pénz legyen. Pl. jól látható, hogy a fenti magyar média guru is egyszerre érdekelt ellenzéki és kormánypárti TV műsorokban.


Mi fogyasztók, pedig be vagyunk hülyítve és sokszor egymás ellen hangolva.

2017. nov. 30. 18:12
 12/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezek is kitaláltak, csak ezt egy beteg fäsz rá is akarta húzni élő emberekre. Halihó, nőjetek már fel, nem 10 féle típusú ember van, hanem lassan 7 és fél milliárd... Ne legyetek már szánalmasak, miért akarjátok ennyivel letudni az emberismeretet?
2017. nov. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

# 12.: És a jó párkapcsolathoz is csupán kölcsönös szerelem kell, ami később átalakul szeretetté és családdá, gyermekekké, szülőkké, ennyire egyszerű.


Sokan túlbonyolítják ezt, pl. pszichológus Csernus Imre, aki állandóan a másikra támaszkodós elméletével jön a párkapcsolatok terén. Csernus együtt élő, de egyedül is kiválóan meglévő szingliket vizionál szerintem, akik csak magukra támaszkodnak. És a szeretetet honnan kapják?

Eleve a nők genetikájában és a férfiakéban is van szerintem egy evolúciós egymásra támaszkodás, amitől nem lehet megszabadulni (pl. a nő a biztonságot, a férfi az otthon melegét keresi a másikban). És ez máris "támaszkodás", de semmi köze a társfüggőséghez!

2017. nov. 30. 18:37
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Ez most olyan, mintha az étvágyat összekevernéd a falásrohamokkal, meg a kóros zabálással. Az a baj, hogy egy egészséges ember tudja magát türtőztetni, nyilván igényli az ételt (szeretet), de ahhoz, hogy életben maradjon, bármilyen étel megteszi (szerelem és szeretet is). Az ember vágyik arra, hogy szeressék, elfogadják, tartozzon valahova. Oké. De akinek minden gondolata a kaja (szeretet) körül forog, és abból sem elég neki akármilyen, csak az édes és az ízletes (szerelem), azt meg zabálni akarja (a másik nyakán csüngeni), az kvára nem egészséges. Társfüggőség létezik, és az, hogy valakiben szorongást keltsen, és kétségbeesettséget, hogy egyedülálló, az beteges. Mikor ezen pörög egész nap, és fél egyedül lenni, és már minden jó, csak legyen valami, az undorító, és valóban függőség. A függők ilyen fékevesztettek, és kontrollálhatatlanok, józan ember talpon tud maradni egyedül.


Az egészséges vágyik dolgokra. A beteg normálisan élni nem tud nélküle, és elkezd destruktív életvitelt élni, ami vagy önmaga rombolása, vagy az életének más területeié.


Ez egy senki. Csernus mögött meg van tapasztalat, és tudomány is, a modorától függetlenül, csak akikkel ő dolgozik, azoknál sokszor nem lehet szép szóval változást elérni. Nem rajongok érte, de abban hiszek, ami mérhető és aminek van szakirodalma. A társfüggőségnek van, az evolúciótól és Csernustól függetlenül.

2017. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

# 14.: Sosincs szó arról, mennyi társfüggő van valójában.

Szerintem ahhoz képest, amennyit foglalkoznak vele, nagyon kevés. Továbbá nagyon könnyű a társfüggőséget összemosni a társkereséssel, mivel, azt, hogy ki hogy él egyedül, otthon, mit érez, mit gondol, nem látja senki.


De, mint fent is írtam, végzett pszichológus gondolataira, már azt mondom, OK. A baj, akkor van, ha hiteltelen példaképeket gondolatait igyekeznek az emberek elé állítani (celebek).

2017. nov. 30. 19:36
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég béna ez a lista, vagy legalábbis nem pont ilyen típusok vannak.

Én magamat ezekből agy a 10-esbe sorolnám

2017. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
# 16.: Én a lista készítőit sorolnám be a 9. kategóriába. :-)
2017. nov. 30. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!