Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen egy átlag alatti nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy átlag alatti nő?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 20:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
55%
Ronda, kövér, ennek ellenére is csak a legjobb pasikat tartja magához méltónak.
2017. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Itt az 5-ös és attól lefelé. A 4-es még talán átlagos. Attól lefelé már ronda.


[link]


A nagyra vágyó férfiak szemében a 6-os is átlagos, de talán még dugható. Viszont a 6-os az már sok férfi szemében barátnőnek való, cuki.

2017. nov. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó.
2017. nov. 30. 21:24
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg nagyon nem jó ez a táblázat, többször láttam már, de nem szeretem.

Az első öt sor még elmegy, bár már ott is vannak érdekességek, viszont pl a hatodik-hetedik sorban jobbára szebb nők vannak, mint a 8-9. sorban. Pl a hatodik sor első, vagy a hetedik sor második nője miért rosszabb, mint kb bármelyik a nyolcadik-kilencedik sorból? A kilencedik sorból én pl csak kettőre mondanám azt, hogy na igen, ez egy top nő, a hatosra és a tízesre, meg esetleg még az utolsóra. Mondjuk olyan szempontból szeretem ezt a táblázatot, hogy az önértékelésemnek nagyon jót tesz. Elnézve néhány nőt a kilences sorban, én erős kilencesnek számítok :D

(Amúgy nem, mint írtam is, szerintem nem jó a táblázat)

2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
#12: Elmész te a...Lassan aludni készülök, de ezek után nem merek...
2017. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ragyas, budos, troger, buta
2017. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14:


Ezt nem 1 ember csinálta, hanem egy angol nyelvű, napi szinten tízezres látogatottságú férfi fórumon született a lista, szavazás alapján. Elég konszenzusos.


Nem az a lényeg, hogy egyet kell érteni minden nő minden helyezésével rajta. Hanem hogy csak egy nagy átlagot ad, amire a legtöbb ember bólogatna (már akinek nincs a vérében a kötözködés mindenre a világon). Szerintem is pl a 6-os utolsó szebb, mint a 7-es harmadik. ÉS?! Ne egy-egy nőt hasonlíts össze, hanem hogy látod nagy átlagban ki hová tartozik. Ne egy-egy embert nézz, hanem egy-egy sorokat hasonlíts össze. Elég az individualizmusból, itt most tömegekről van szó, hiszen te is napi szinten 50, vagy 250 ellenkező neműt látsz (vagy 1000-et, mindegy), akiknek a külsején látod hogy milyenek. Ugyanígy téged is egy nap lehet hogy 1000 ellenkező nemű lát, aki fejben véleményt mond rólad, még ha csak fél másodpercet is szán arra a fejében (ennyit szokott mindenki kb)


Rólad vagy rólam sem lehetne feltétlenül megmondani, hogy mi most éppen 7-esek vagy 8-asok vagyunk. Van akinek itt, van akinek ott. Csak az a hazugság, amikor valaki azt meséli be magának, hogy egy topmodell nőt 1-esbe rak, vagy a kövér átlagos arcú párja neki 10-es, merthogy annyira szereti... Képtelenek sajnos sokan, még a férfiak között is (akik annyira büszkék a logikus gondolkodásukra) objektív gondolkodásra az ellenkező nem kinézetének osztályozásában.


Ha beszélsz középfokon angolul, érdemes elolvasni a bal oldali kicsi leírásokat is, hogy mi alapján történik a külső szerinti osztályozás.


Számomra életem szerelme is egy olyan lány, aki külsőre úgy 7, vagy esetleg talán 8-as. De a két dolog külön választható egymástól.

2017. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!