Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell az anyukája életérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell az anyukája életéről tudnom?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk és az anyukája szokott érdeklődni felőlem a páromon keresztül kérdezi hogy vagyok meg ilyenek cuki nő meg minden.De viszont azt nem bírom ha a páromtól visszakérdezek,hogy van az anyukája akkor nem azt mondja szimplán,hogy jó hanem olyanokat oszt meg amit nem akarom tudni.A szülei elváltak az apjának van már új családja az anyukájának nincsen.Az anyukája most éli újra a tinikorát úgy viselkedik mintha egy kiskamasz lenne.Amivel nem is lenne gond ha én nem tudnám de az anyukájáról ha kérdezem mindig elmondja,hogy most beszélget egy aktuális randipartnerrel oké ezzel semmi baj de amikor ragozza,hogy egy másik férfival meg hallja,hogy papás mamásat játszanak és nyög és meg olyanokat is elmond,hogy most egy másikkal fekszik le egy szóval sose eggyel hanem folyton mással.Ezzel se lenne semmi gond az ő dolga de én nem értem miért kell ezt nekem reklámozni.A saját szüleim szexuális életét se ismerem nem akarom pont az ő anyukája életét megismerni mert ha hozzájuk megyek cikin érzem magam,hogy ezeket tudom.Örülök,hogy boldog meg minden de ez nekem sok.Most biztos azzal jöttök,hogy ne kérdezzem meg mi van vele de illetlenség lenne nem visszakérdezni,hogy ő hogy van nem?A páromnak már megmondtam,hogy ne avasson be ilyenekbe.Mert ha az anyukájáról kérdezek csak az érdekel,hogy rólam érdeklődött -e,hogy tudjam mennyit tud jelenleg vagy éppen annyit,hogy jól van de ennyi mindent nem akarok tudni róla.Páromnak már elmondtam csak azért is csinálja.Nem akarom elhagyni ezért de kicsit már unom.
2017. nov. 30. 20:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy a párodat zavarja az anyja viselkedése és ezért mondja el neked hogy mi a véleményed róla.
2017. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
és ebben a sztoriban (a mamát is beleértve) ki nem tini?
2017. nov. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Senki nem tini mert a párom 21/F én pedig 18/L.
2017. nov. 30. 21:08
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Ha komolyan tervezel a pároddal, simán lehet, hogy az anyukája lesz a gyereked nagymamája. Szerintem tök jó, ha tudsz róla, és ismered őt ennyire. Gondolom azért a párod nem avat be minden szaftos részletbe...
2017. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert ha egyszer a mostani páromtól lesz gyerekem és ezáltal ő lesz a nagyija ami egyértelmű ez azt jelenti tudjak a nemi életéről részletesen?
2017. nov. 30. 21:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem zavarja a dolog és kivel ossza meg, ha nem veled?
2017. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy zavarja sőt biztos is mert ő nem olyan,hogy érzelmek nélkül lefeküdne valakivel de akkor kedves miért nem ül le az anyukájával,hogy figyu anya kérlek ezt a dolgodat csöndben intézd mert ha jön a barátnőm akkor égő lesz ezt hallania?
2017. nov. 30. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, kicsit valóban túl reszletekbe menően "tájékoztat, pláne ha már jelezted neki, hogy számodra ez kellemetlen.
2017. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"Senki nem tini mert a párom 21/F én pedig 18/L."


13 és húsz között tini :)

Vagyis mikor az életkorod -teen-re végződik: thirteen-nineteen.

2017. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy én tini vagyok még akkor én fiatal felnőttnek gondolom magam azért tettem ide de ő már felnőtt.Illetve már engem is felnőttnek írnak le a körülöttem lévők akkor rosszul tudtam bocsánat.
2017. nov. 30. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!