Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontosabb az anyukája, meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontosabb az anyukája, meg az álláspontjaival is egyetért a párom (ffi). Soha nem áll ki vele szemben értem. Van így értelme folytatni?

Figyelt kérdés
2017. jan. 26. 07:48
 1/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Nincs.
2017. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

nincs.

bár csak tudnám miért vannak iylen férfiakkal a csajok? ez az anya nyakán 30 évesen, meg mindent csak anyámtól függ stb...?

sosem értettem.

én itt vagyok független, egyedül élek, nem szorulok a szüleimre, de mikor ezt elmondom egy csajnak, csak hümmög...

lehet azt kéne kamuznom h 30 vagyok, macskám van, anyámmal élek egy panelba, de vannak álmaim meg minden, és nagyon ambíciózus vagyok, csak (és itt felsorolok 20 okot, hogy miért is nem vagyok képes semmire)

Macifölsö, macialsó, és hú de kemény kiállás, otthon emg semmi sincs...és mégis, ennek dacára is olyan barátnőkkel vannak akikre bizony én is igent mondanék...

hogy van ez?

Én vagyok a lúzer, mert önálló életem van, csak béna vagyok csajozni?

vagy a nők defektesek, aki 30 éves anyapicifiát akarnak?

nem is tudom hogy vajon melyik lehet az igaz (hahhaha XD)


akinek nem inge ne vegye fel.

2017. jan. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
26/f vagyok.
2017. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok. Anyuci pici fia anyuci pici fia marad mindig. Nem is fog melléd állni, mert anyuci a tökéletes. Ugyanebben a helyzetben vagyok. És ha ki merem mondani, hogy "anyuci pici fia" én vagyok a gonosz sárkány :D
2017. jan. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs - tapasztaltam, férfiként.

Egy párkapcsolat az két ember dolga, ha neki nem megy az anyuka nélkül, akkor nem alkalmas normális kapcsolatra.

2017. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz helyzet, ebben a szituációban vagyok én is. Meg viszonylag fiatalok vagyunk, ezért nálunk is és náluk is vagyunk felváltva. A barátom heti 4 napot dolgozik 10-22ig, és ha bármit szervezünk az anyukája részét ez,hogy őt ide vagy oda kene vinni. Nem egy kisnyugdijból élő,idős hölgytól van szó ,hanem egy jól kereső,55 éves nőről, mégis elképesztően zsugori és betegesen spórol. Hetente külön kell őt 3 különféle áruházba vinni,mert valahol a tej az olcsóbb ,van ahol a kenyér,van ahol a többi élelmiszer cikk. És a barátom viszi,szó nélkül. Ha 145 Ft helyett 150 a tej akkor ő már nem veszi meg,inkább nincs otthon egy hétig. Rengeteg dolgot tudnék itt felsorolni es tényleg 2-3 forintokon képes b*szakodni, és sokszor mondom

A barátomnak hogy ez erős túlzás már szerintem,mindig megvédi az anyját hogy "ő ilyen".sokszor Gondolkodom hogyha külön költözünk majd,ő akkor is heti 3x viszi majd el vásárolni az anyukáját, megjegyzem a mellettük levő utcában vagy egy penny,de ő oda nem jár,mert az drága.... szóval már én is kezdek besokallni de főleg attól hogy nem tudunk semmi programot szervezni mert tudom hogy az anyja úgyis bekavar majd

2017. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na várj csak, tisztázni kéne mivel szemben kellene kiállnia érted.


Mert az teljesen normális, ha férfiként szeretjük az édesanyánkat, és megvédjük ha kell. Ha valami pitiáner dologban támadnád az édesanyámat, én bizony helyretennélek.

Pedig 30 éves független férfi vagyok.


Nyilván nekem jófej haveri viszony van anyummal, minden barátnőm kifejezetten imádta, ezért se tudom elképzelni miben lenne támadható... és bizony heti egyszer átugrok hozzájuk, mert tényleg nagyon sokat adtak nekem, es szeretek velük is programot csinálni. Ha ez nem tetszene a baarátnőmnek repülne a francba.

2017. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!