Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valaki sokáig nőnek adta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki sokáig nőnek adta ki magát facebookon, chaten és társkeresőn, az jobban megérti a nők gondolkodását?

Figyelt kérdés

2017. dec. 2. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem, az egy kretén!
2017. dec. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Durván betegesen hangzik.

Én egy időben sokat olvastam a Nők Lapját, akkoriban mintha jobban értettem volna őket...

2017. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A női magazinokból valóban meg lehet érteni, olyan szempontból, hogy milyen hülyeségeket táplálnak a nők agyába. Társkeresőn egyszer regisztráltam női profillal, kb. egy napig néztem. Ezalatt 10-en írtak, abból 8 teljesen normálisan, így nem sikerült megértenem, amit a nők állítanak, hogy nem győznek mindenkinek válaszolni, és hogy mindenki csak szexet akar.
2017. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ha valaki sokáig nőnek adta ki magát facebookon, chaten és társkeresőn, az jobban megérti a nők gondolkodását?"


Ó, igen, ha azt állítom magamról, hogy cááápa vagyok, hirtelen kopoltyúm is nő? Ja, neeem, sajnos nem így működik.


Női szerepbe helyezkedve talán jobban megértheti a női reakciókat, de nem a mögöttes gondolataikat.

2017. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Nem, ez alkati kérdés, és empátia. Én férfi vagyok, és nem meleg, és az átlagnál jobban sejtem a női agy működését. rövid értelemező szótár, hogy egy egyszerű szó a nőknél mit jelenthet.

Igen= nem, igen, nemigen, talán, nem tudom

Nem= igen, nem tudom, nem tudom, hogy mit akarok

Talán= biztos, hogy nem, nem tudom mit akarok

2017. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt te sem gondolhatod komolyan...:D Az érti meg jobban a nők gondolkodását, aki képes elfelejteni azt egy kis időre, hogy ők nők. Akinek sok lány rokona van, testvére, esetleg lány barátai, lányok között nevelkedett, vagy legalábbis úgy szokott a lányokhoz, h nem tekinti őket egy egészen más fajnak.


Én ugyanígy vagyok a férfiakkal pl, sosem fordult meg a fejemben, hogy ők annyira különböznek tőlem, hogy ne tudnék velük szót érteni. A buta, vagy primitív emberekkel valóban nem tudok, és néha tényleg nem értem, miért tesznek vag, gondolnak dolgokat (de rajta vagyok az ügyön:D), de annyira természetes volt fiúkkal beszélgetni, velük lógni picurként is, őket hallgatni a lányokról, vagy ilyesmi, hogy bennem ez a két nem közötti szakadék nem létezik. Vannak különbségek, oké, de azért nem vagyunk két külön faj.

2017. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
A nőket képtelenség megérteni, ők sem értik saját magukat.
2017. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért értené meg jobban?

Inkább csak nem stimmel nála valami agyilag.

2017. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!