Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a munkátok? Mennyiben befolyásolja ez a párkeresést?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 18:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%

Jogász vagyok. Előfordult, hogy befolyásolta, 1-2 jól induló kapcsolatot tett már tönkre a sok túlóra, de gondolom ez mással is hasonlóan van. 12-13 óra munka mellett nincs idő semmire.

29/N

2017. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
82%
Szellemi szabadfoglalkozású vagyok. Általában felébresztem a nőkben lévő “rosszfiút akarok magamnak” érzést, de ahogy rájönnek, hogy munkamániás vagyok és a tempóból akkor sem adnék le, ha tudnék, kifordulnak magukból. Az ismerkedéssel nincs bajom, őszintén viszonyulok mindenkihez. A tartós kapcsolat kialakítása már sokkal problémásabb. Azt hiszem, arról le is teszek lassan. 32/F
2017. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

2007-től pár évig mérnökként dolgoztam br. 150e, majd br.180e-ért, reggel 5-kor keltem 19.20-kor értem haza, minden második szombaton is mentem. Összegezve sz***rul kerestem és időm sem volt.


3 év munkanélküliség, ami párkeresés terén a harakirivel egyenértékű.


Betanított munka 24 órás műszak, 2 nap pihenő, majd ismétlés, mindez nettó 80e-ért. Kevés pénz, de mindenre volt időm mellette. Párkeresésnél fizetés hátrány, de ami összejött az a túl sok szabadidőm miatt futott zátonyra, nem bírta elviselni, hogy egész nap csak a lábamat lógatom... Vicc az egészben, hogy férfiként heti 4-5 napot én főztem, 2 naponta felporszívóztam, hetente nyomtam egy nagytakarítást ráérős időmben.


Jelenleg ismét mérnökként dolgozom, nettó 132e-et kapok. Korombeli nők házasok, vagy pótapára vadászó sokgyerekes anyukák, illetve lerobban és kiégett szinglik.


40-50-es nőkre 30 éves fejjel nem vágyok, ezzel be is határolódtak a lehetőségeim, maradok egyedül!

2017. dec. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
Ápolónő vagyok... nagyon is befolyásolja szerintem nem kell meselnem
2017. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Takarító vagyok, viszonylag jól keresek, igaz 2 munkahelyen, de ettől függetlenül úgy kezelnek (nemcsak a nők, hanem úgy mindenki) mint egy 8 általánost végzett leprást vagy kolerást, bár én elég csendes magamnak való vagyok amúgy is, úgyhogy szerintem választ adtam a kérdésedre
2019. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!