Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a munkátok? Mennyiben befolyásolja ez a párkeresést?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 18:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%

Külföldi munka, pár nélkül.

Idővel irány haza mert ez nem állapot.

2017. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A legrosszabb ***** válasza:
Főállásban raktáros és karbantartó. Másodállásban CNC gépkezelő és CO hegesztő. Semennyire nem befolyásolja, mert még ha több időm lenne sem keresnék párt.
2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
92%
Nincs munkám, ezért végre van időm.
2017. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
41%
Forgalmi szolgálattevő vagyok 24 órás beosztásban, ergó olyan nőt kell keresni aki elvan egyedül éjszaka is :)
2017. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
36%

Munka? Soha nem volt számomra egy vonzó tevékenység. Csövezés, csavargás, buli, stb. Lányok jöttek mentek.

Végül, egyik nagyon megfogott és a gyerek is jött. Akkor kicsit össze kaptam magam, szereztem kertes házat. Meg ami úgy lapból kell családhoz. Dolgozni azóta sem, mert még mindig nem volt, aki megszerettesse velem a munkát.

2017. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
60%

Nemzetközi árutovábbítási asszisztens.

Eléggé...

2017. dec. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
64%
Jogász vagyok, nő. Nem nehezíti a párkeresést, inkább semlegesnek mondanám. Elutasítani még sosem utasított el senki, bár volt olyan, akit nagyn zavart, hogy mennyit tanulok, de az még egyetem közben. Őt le is építettem.
2017. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg nem dolgozom, bár majd januártól valószínűleg nézek majd valamit. Így most semmi nem korlátoz, ha lesz is munkám akkor annyiból lesz rosszabb, hogy nem lesz annyi szabadidőm, így nehezebb lesz randikat szervezni, meg fáradtabb leszek stb. de egyébként más nem, amelyik lánynak meg azért nem fogok bejönni, mert nem tetszik neki hogy mit dolgozok, meg milyen az életstílusom, azzal nem is baj, nem is illenénk össze.
2017. dec. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
75%
Áruházban vagyok alkalmazott. Annak ellenére, hogy napi X emberrel találkozok (nővel is), senki nem érdeklődött még irántam úgy. Vagy most én nagyon nem értem, hogy milyen befolyásolásra gondolsz, mert mást nem tudok elképzelni. Ha minden jól megy, jövőre teherkocsi- vagy kamionsofőr leszek, ha ez valóban beigazolódik, akkor meg talán nem kell magyaráznom, mi fog változni.
2017. dec. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 MolotovPunk ***** válasza:
65%

Pékségben dolgozom 3 műszakban.Eredeti szakmám amúgy hegesztő.

Nagy részben olyan szinten befolyásolja a párkeresést a melóm,hogy össze vissza dolgozok és alszok is.Nincs se nagyon időm,se kedvem már randizgatni.Beleuntam.

Kevés szabadidőmben pedig inkább barátaimmal lógok,sörözök.

(Valaha voltak barátnőim,de az már a múlt.Előbb,utóbb szakítás lett mindegyik kapcsolatomnak a vége.)

2017. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!