Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társadalmi hovatartozás...

Társadalmi hovatartozás mennyire befolyásolja a párkeresést?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyban.
2014. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Befolyásolja nagyon is, rendkívül anyagelvű a társadalom, sajnos igaz a mondás: "Akinek nincsen semmije, az annyit is ér!" A társadalom nagy része így tekint az emberekre... :(
2014. aug. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noblesse Oblige ***** válasza:

Jelentősen beleszól. Vannak kivételek is szép számmal. De sokszor van aggály abból kifolyólag, hogy ki milyen háttérrel rendelkezik.


Sőt sokan egyenesen a sikert látják abban, ha magasan állnak a ranglétrán. (pl. mercivel csajozni stb)

2014. aug. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez is befolyásolja, van akinek nagyon, de van akinek nem annyira
2014. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a lányok nagyon nézik sajnos, hogy egy férfi mennyit tud a tejbe aprítani...
2014. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Esetemben annyira nem. Jól kereső családból származom és valószínűleg nekem sem lesznek pénzügyi problémáim. A barátoméknak nem sok mindene van és egyelőre ő sem tudja, vele mi lesz. Nem zavar, nekem nem az ilyesmi lényeges egy kapcsolatban, pénze annyi legyen mindenkinek, hogy ne pusztuljon meg egyedül sem azért, ha több van akkor az meg csak bónusz annak aki megkeresi.
2014. aug. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nálam nem játszik. Én inkább azt nézem milyen lehet a jövőképe. Nyilván ha munkakerülő akkor előbb utóbb mindenhonnan kirúgják. Szóval legyen annyi benne, hogy eljár dolgozni és eltartja magát. Nem a nőt, hanem csak magát. A nő is keressen annyit, amiből megél. Ez egy normális dolog szerintem, mindkét fél legyen képes külön is az önálló életre.

Ha ez megvan, onnantól kezdve tök mindegy, hogy gazdag, szegény vagy átlagos fizetése van e. Meg fognak tudni élni, ami pedig biztonságérzetet teremt.


Sokkal fontosabb a jelleme, a viselkedése az életfelfogása.... mint a pénze.

23

2014. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

""Akinek nincsen semmije, az annyit is ér!"


Hát azért aki tele van pénzzel de emberileg nulla, az se ér semmit. Ez egy hülye mondás, és te se sokat érsz, ha ezt elhiszed.

2014. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%-os, a hajléktalanokat nem is kezeli szinte senki sem emberként, ez nem elég bizonyíték arra, hogy ez a felfogás uralkodik széles körben?!
2014. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, a hajléktalanok neked a célpont? Jó, tudom, van aki nem tehet róla, h az lett, de konkrétan ők is érnek valamit.

Sokszor többet mint egy fehér galléros bűnöző.

Figyelj, nekem az emberség többet ér mint a pénz. Ha neked a pénz a mérce, akkor majd rájössz 50 évesen, hogy megvan mindened, csak éppen egyedül szottyadtál meg és nem szeret senki.

2014. aug. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!