Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális, nyugodt életre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, nyugodt életre, családra vágyó 30-as férfiak fejében miért jár egyre jobban az öngyilkosság gondolata?

Figyelt kérdés

2017. dec. 3. 22:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Egyre jobban? Van erről valami statisztika vagy ilyesmi?
2017. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%

#10


A szerelmet, bizalmat ès a meghitt otthoni lègkört kevès dologgal lehet kiváltani (extrèm mèrtèkű pènz, rögeszme vagy elvakult vallássosság, munkamánia) ès a többsègnek nem is sikerül, csupán úgy tesznek mintha de jó lenne vasárnapdèlután egyedül drótsiklótúrázni aztán hazamenni a Lóbányai Homályos ès a Koccintós társaságában házimozizni ès lefekvès előtt kiverni. Aztán azt hiszik a szey hiányzik, pedig csak a szerelmi èrintès ès a kedves szó. Többsègük 55 körül meghal.

2017. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
12 A szerzetesek elég sokáig szoktak élni. Az élettartam szempontjából inkább az számít, hogy ne legyen teljesen egyedül valaki, nem kell annak párkapcsolatnak lennie.
2017. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A szerzetesek a lakosság elenyésző részét képezik, ezrelékekben sem mérhetőek, úgyhogy érdektelen a téma szempontjából.

Az intimitás és meghittség ami hiányzik, ezt nem pótolja a hobbi, a baráti társaság és hasonlók.

2017. dec. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%
Egy normális, nyugodt életre vágyó nő számára nem alternatíva egy öngyilkosságot fontolgató férfi. Hogyan lehetne egy ilyennel közös jövőt tervezni? Előbb tegyed rendbe magad lelkileg. Ne az legyen az életed célja, hogy párt találj. Találd meg az örömöket a saját életedben. Majd ha ez sikerül, na akkor lesz csak itt az ideje párt keresned.
2017. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#13


A szerezeteseket szándékosan írtam a kivételekben "vakbuzgó vallásosság" vagy valami hasonló alatt. Nekik ott az isten társnak, vele "beszélgetnek" és "ő" az akivel a szeretetteljes légkört pótolják. A legtöbb szerzetes amúgy alkoholista és igen sok közöttük a szexuálisan eltorzult (pedo, zoofília) és sokuk nem öreg, csak annak látszik.

2017. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%

#15


Ha megtalálja sem lesznek vele... Mert olyannal sem akarnak lenni aki Mr.Bean vagy Rajesh Koothrappali módon él, élvezve az élet ici-pici örömeit.

2017. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 LazyJones ***** válasza:
100%
Azt nem kellene elfelejteni, hogy mindenki más, mindenkinek más okoz örömet. Vannak ismerőseim dögivel, akik a karrierben, barátokban, bulizásban, vagy épp a kötöttségek nélküli szexben találta meg a saját mozgatórugóját. De az, aki mindennél jobban szeretne egy normális párjapcsolatot, feleséget, gyereket, az mit kezdjen magával? Ahogy telnek az évek, egyre kevesebb esélyt lát arra, hogy elérje az álmait, és mivel nem élheti azt az életet, amit szeretne, egyre fásultabb, zárkózottabb és megkeseredettebb lesz. Ráadásul az egész egy örvény, minél mélyebbre kerülsz, annál nehezebb kimászni belőle.
2017. dec. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
44%

Hát még mindig nem elég nyomasztó a jelen, hogy bármit, ismétlem, bármit hajlandóak legyetek megmozgatni a siker érdekében? Még mindig inkább a tehetetlenség és ez az evickélés az önsajnálatban, mint a változtatás?


Azért jön be az öngyilkosság, mert karcoljátok az életközépi krízist, közben meg halogatjátok azt a bizonyos nagy dobást. Az a baj, hogy ti is kezditek érezni, hogy meglépni még van idő, halogatni már nincs.


Nem csak vágyni kellene dolgokra... Makk egészséges, értelmes emberek vagytok, akik a tehetségüket ilyen sggfej kérdésekre, meg a szánalkmba való elmerülésre frankón felhasználják, de eszükbe sem jut megálljt parancsolni annak az életvitelnek, amivel eddig múlatták az idejüket... Azért 30 évet lehúzni annyira sikertelenül, hogy az illető öngyilkos akarjon lenni... Az nem a világ hibája.


És egyébként sem lesz öngyilkos, azok csöndben maradnak és nem kérdezik, hogy "hmm, miért is akarok meghalni?"... Hangos öngyilkos nincs.:) Öngyilkossággal fenyegető önsajnáltató van. De nem akarok én semmit kiprovokálni, mindenesetre mindenki a maga életének kovácsa, ha neki meghalni jobb fiatal felnőttként, mint kilőni az összes többi alternatívát, akkor tegyen úgy.

2017. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
61%

Akinek öngyilkosságok jár a feje az nem normális.


Amúgy a 40!felé közeledve, több hosszú kapcsolat után kezdem elfogadni, hogy amit nyújtani tudok egy nőnek az nem elég ahhoz, hogy családom legyen.

Rengeteg kérdést olvasok itt, ahol a férfi erőszakos, csalja, lenézi a párját, nem dolgozik, mégis együtt vannak.


Én nem vagyok ilyen, így az a rendes férfi vagyok, akire a szavak szintjén minden nő vágyik, a valóságban pedig még egy első randira sem mennének el (pedig nem jön fel a szén, ha lemegyek a bányába)


Öngyilkos nem leszek, pörget én a jól menő karrierem, és elfogadom, hogy a holtomiglan-holtodiglan nekem nem lesz meg.

2017. dec. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!