Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, zavarna ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, zavarna ha a párotoknak lenne önvédelmi fegyvere otthon, amit az utcán is hordhat? (Rendőrnyomozó)

Figyelt kérdés

Lenne egy pisztolya, amire van engedélye hogy az utcán rejtve hordja ruha alatt, meg otthon is tartsa. Van hozzá tok, doboznyi párszáz lőszer (amik amúgy a valóságban kicsik, kis helyen is elfér sok), extra tárak, stb. Havi kb kétszer lőtérre is megy vele. Nyilván "rendes, igazi" pisztoly, amivel ölni is lehet.


Ezzel mindig zavarban vagyok ismerkedéskor, hogy mikor mutassam meg, mondjam el. Nyilván azért legalább néhány randi + első szex után csak, de volt már így is lány, akit ez nagyon zavart és talán emiatt ment el. Nem tartom magam szerencsétlennek a nőknél, de ehhez sosem tudtam hogy áll hozzá a legtöbb nő. Nálunk nagypapám is rendőr volt, apukám vadász, kicsit emiatt fegyverekkel nőttem fel, szóval ez nekem mindig normális volt.

28/F


2017. dec. 4. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Attól még, hogy rendőr vagy, nem kell a szabadidődben is fegyverekkel mászkálnod, vagy igen? Ha munkán kívül is azzal lófrálnál, sőt még a randira is azzal jönnél, na az zavarna.

Ha csak a munkád során hordod magaddal, azzal nincs semmi baj, teljesen normális.

2017. dec. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Zavarna...ha lenne képe nem megtanítani lőni sunyiban. :D:D

Nekem nem hogy negatív, de még be is jönne, szóval semmiképp nem zavarna, ha a barátomnak lenne hivatalosan fegyvere. De amúgy ha mondod a foglalkozásod, azért logikus, hogy ez ezzel jár nem? Nem gondolnak a nők erre egyből, vagy az a párhuzam már magas nekik..?:D


19/l

2017. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szeretem a fegyvereket, szóval egyáltalán nem zavarna.
2017. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez piskóta, a nőknek az AWP-s srácok jönnek be, főleg ha vannak hozzá skinek is XD
2017. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Paromnak van, de az erdeklodes legkisebb szikrajat sem valtotta ki belolem sosem. Arra sem emlekszem, hogy hogyan tudtam meg. Van, aztan kesz. Neha a kocsiban, neha az egyik szobaban a lakasban.
2017. dec. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, ez miért lenne probléma? Egyrészt van alkalmassági nálatok, pszichológia. Ha gáz van és köz- vagy önveszélyes vagy nem is lehetne fegyvered. Az meg, hogy a fegyver a munkád része, természetes dolog. Aki azt hiszi, hogy a világ rózsaszín és utálja az erőszakot, majd emiatt meg megszakítja veled a kapcsolatot, az nem hozzád való.
2017. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt Svájcban mindn szolgálatos magánál tartja a fegyverét, mi ebben a nagy szám?

Pont leszarom. ;:)

2017. dec. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!