Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen szánalmas sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen szánalmas sok férfi? (Tisztelet a kivétel)

Figyelt kérdés
Könyörögnek itt is társkeresőn is hogy beszélgessünk, adjak esélyt, meg légyszí írjál, meg miért nem írtál stb....
2017. dec. 5. 11:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
34%
Persze, sok nő szexpartert keres, csak ha valaki szűz vagy nem hűde jopasi akkor senkinek sem kell.
2017. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Még nem jöttek rá, hogy paradox módon, ha könyörögnek és futnak egy lány után akkor azzal azonnal el is veszítik. Ezért úgymond senki sem hibás, hiszen a férfinek is vannak érzelmei (sőt van, hogy még érzékenyebb lelkileg mint néhány nő) és evidens, hogy ki akarja mutatni a neki tetsző, imádott hölgy felé, hogy “szeretlek, megbecsülnélek, annyira vágyom rád, kérlek adj esélyt”. Csak az a baj, hogy ez 1.korai 2.a nők nem így vannak bedrótozva, ez a szerep inkább az övéké.

Így a nő sem kárhoztatható azért ha emiatt nem tud vonzódni az adott férfihoz. Srácok őszintén ti vonzódnátok egy olyan csajhoz aki mondjuk tuskó testalkatú, széles vállú, atom bunkó, úgy jár mint egy kidobó, nagyokat turházik és böfög, semmi gyengédség érzelem nőiesség nincs benne? Ugye hogy nem. Ahogy a nőknek se jön be a “lánykodás” azaz amikor egy pasi konkrétan sír utánatok, meg kb a térdén állva könyörög. Ez elég kiábrándító lehet.

Szóval ennek két oldala van, de szerintem senki sem hibás konkrétan. Sem a nő nem mert nem vonzódik sem a pasi mert már annyira nem bírja, hogy ehhez folyamodik. Viszont! És most kapom a lepontozást: a férfi tehet csak, hogy ez változzon mivel a nő ha a feje tetejére áll sem fog izgulni egy ilyen palira míg egy férfi felülkerekedhetne az egész életén át tartó hibás berögződésein, nevelési, gyerekkori traumáin és kialakult önbizalomhiányán és alacsony önbecsülésén. Nyilván ez annyira egyszerű amilyennek hangzik, de csak magán segíthet sajnos. Nem egyszerű de sokaknak sikerült és élnek teljesen boldog kiegyensúlyozott életet mindenféle komplexus nélkül. És csak annyit mondok, akinél egyszer ezt a könyörgősdit eljátszod azt egy életre elfelejtheted! Szóval csak okosan. A nők meg lehetnének kicsit megértőbbek és nem kéne mégjobban összetörni egy férfi méltóságát csak azért mert megteheted. Persze tisztelet a kivételnek, aki nem lelkiismeretfurdalás nélkül koptat le valakit bunkón, meg azoknak a srácoknak akik nem kezdenek el agresszíven nyomulni meg szidni a csajt.

2017. dec. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%
#12-es szépen leírta.:D És ebből még tanultam is, köszi a választ:D
2017. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
18%
Addig örülj, ameddig még könyörögnek neked. 10-15 év múlva majd te fogsz lemenni kutyába, hogy foglalkozzon végre veled is valaki.
2017. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
79%
12: MEGALIKE! Egyszer voltam ilyen szánalmas, megtanultam, hogy nem előnyös :D (könyörgés) SOSE többet, inkább nyelek egy nagyot és udvariasan elköszönök! Aztán sz*rrálelkizem magamat otthon a négy fal között (+barátokkal megbeszélem), mert a zárójeles halmazba tartozom "sajnos" :)
2017. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mert nem férfiak...
2017. dec. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas az aki a neten akar társat találni. Szexpartnert kell ott keresni nem társat
2017. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
51%
15: Én is így csinálok nőként. Semmi baj azzal, ha egy férfinek vannak érzelmei, sőt! De így kimutatni bizony nem nyerő. Ha már megvan az összhang, lehet kimutatni, de addig bizony csak hátrány mindkét nemnél szerintem.
2017. dec. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
48%
16: Jogos persze, rá kellett jönnöm nekem is. :)
2017. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
18-nak ment sorry
2017. dec. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!