Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a férfiakról/nőkről, akik gyermekvállalás kapcsán azt hozzák fel indoknak, hogy "erre a világra én nem szeretnék gyereket szülni/vállalni"?

Figyelt kérdés
Sokak szájából hallható ez az indok, mikor megkérdezik tőlük, miért ódzkodnak a gyerekvállalástól. A mai világ nem kimondottan családbarát, áthatja a bizonytalanság, a kilátástalanság érzése, szerintem ezt mindenki láthatja, tapasztalhatja. Ti egyetértetek ezzel az indokkal vagy aféle "kamukifogásnak" tartjátok? Van esetleg köztetek is, aki így gondolkodik?

2017. dec. 5. 14:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
78%
Én tudod, miért nem akarok? Mert nem akarok. Tudod, ezt hányan fogadják el indokként? Nagyon kevesen.
2017. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
76%
Az eddigi legjobb korban élünk, nagyapám pl. mezítláb járt télen iskolába a 30-as években, mégis születtek akkoriban is gyerekek. Ahhoz képest ma Kánaán van.
2017. dec. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem vállal. Pont. Nem is kéne erre kamukifogás. Akik akarnak családot, azok csináljanak gyereket, senki sem akadályozza meg őket, de az, hogy elemezgessék, hogy másoknak hogy kéne élnie az életét, az már nincs rendben. Nem hogy örülnének; minél kevesebben vállalnak gyereket, annál elkeseredettebben dobálja a segélyeket a gyerekvállalóknak a kormány.
2017. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
48%
Az 5os elmondta miert mondom ezt mindig. Nem fog megelni a kolok, ahogy en sem. Nem akarom, hogy kuszkodjon, ebben az életben mást nem lehet.
2017. dec. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!