Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők, férfiak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, férfiak, nem kéne szervezni egy ismerkedős összejövetelt?

Figyelt kérdés
Annyian vagyunk itt, akik nem tudnak hol ismerkedni.. Mit szólnátok egy gyakorikérdéses beszélgetős összejövetelhez? :)
2017. dec. 9. 01:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Én tuti mennék(Balázska vagyok)
2017. dec. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Balázska, ez aranyos :)

Akkor már ketten vagyunk... Hány éves vagy?

2017. dec. 9. 01:29
 3/26 anonim ***** válasza:
Ma lettem 27. Te? :) Lány vagy? :D
2017. dec. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ooo, akkor nagyon boldog születésnapot kívánok! :) Én 30 éves nő vagyok... :)
2017. dec. 9. 01:46
 5/26 anonim ***** válasza:

:D én azért mennék, hogy megnézzem magamnak, hogy vajon milyen emberekkel kommunikálok itt, ahova 15 évesen regisztráltam.

Vajon milyen emberek vannak a túloldalon, akiknek a szavára én adtam kamasz éveimben stb.


Meg hát biztos lennének kedves, okos emberek, akiket megismerhetek :)

Pláne, hogy most költöztem Budapestre. Benne vagyok :D


21 F

2017. dec. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 netuddki89 válasza:

Én már nem is tudom. A mai nap folyamán töröltem magam egy társkeresőn, mert akár kinek írtam mindenki elutasított! De szerintem a fénykép miatt. Nem volt valami jó.

Volt 1-2 aki vissza írt, de csak annyit hogy szia. Egy normális mondatot nem tudtak leírni és azt se tudták hogy mit akarnak kit keresnek.

De persze volt olyan is hogy egy lánnyal beszéltem egy témáról és egybő kitért azzal hogy otthonról töltsem fel a mobilnetét. Szánalmas.

Minden esetre én benne lennék egy ilyen be!

2017. dec. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok, hogy kik ülhetnek a másik oldalon, milyenek élőben, szóval igen, jó ötlet egy ilyen beszélgetős találkozó.
2017. dec. 9. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Tőlem is mehet :)
2017. dec. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert itt is csak ígérgetnek, mint a parlamentben...aztán ott állsz egyedül a szökőkútnál 5-kor:DD
2017. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Ebből az lesz, hogy elmegy mondjuk 10 férfi. És ennyi, nő nem lesz, mert hát "neten nem ismerkedek". Ja, hogy ez már nem a net... jó, hát akkor "netről megismert emberrel nem ismerkedek".
2017. dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!