Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők, férfiak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, férfiak, nem kéne szervezni egy ismerkedős összejövetelt?

Figyelt kérdés
Annyian vagyunk itt, akik nem tudnak hol ismerkedni.. Mit szólnátok egy gyakorikérdéses beszélgetős összejövetelhez? :)
2017. dec. 9. 01:14
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%

Szívesen elmennék, megnézni milyen emberek lettek azokból kiknek itt tanácsokat adtam kamaszkorukban! :D

Elképzelem a partit pezsgős pohárral a kézben... :

-Szia, úgy fáj a derekam.

-Szia, sajnos én buszvezető vagyok.

-Kihagytam pénteken egy tabit.

-Nem gond, az anált bírod?

-Jobban mint ezt a kínai zoknit amit ma felvettem.

-Király, elkérhetem a cipőd?

-Hülye vagy, mindjárt tökön rúglak!

-Oké, úgyis csak 11 centiméter...

:)

2017. dec. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Én is elmennék egy ilyen összejövetelre,kíváncsi vagyok az itteni felhasználókra,de úgy sem lesz semmi az egészből. Pár éve már mások is feldobtak hasonló ötletet abból se lett semmi.
2017. dec. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Szerintem virsliparti lenne ebbol, attol felek az en celkozonsegembol (18-25 lany) hiany lenne :) de nem rossz az otlet :D

25F

2017. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

Még vagy 10 éve volt egy bár, ahova gyakran jártam le a baráti társasággal.


Ott futottunk egyszer bele egy ilyen ismerkedős estbe. Kívülről nézve katasztrofálisan sült el. Ezer év korkülönbség, ezer kategória társadalmi, és egyéb különbség, valamint a vágy, hogy mindenki megismerjen valakit.



A végén 2 lány odajött a mi asztalunkhoz, szinte menekültek már az erőltetett ismerkedéstől.


Ha ilyesmit akarsz, akkor azt tanácsolom, hogy inkább kezdj el mondjuk kirándulásokat szervezni, vagy városnézést, vagy bármit, ami nem erőltetetten ismerkedős est. A végkimenetel úgyis az lesz, hogy az egymást érdeklő emberek folytatják privátban is, de nem egy erőltetett, az ismerkedésen kívül semmi más célt nem szolgáló esemény lesz.

2017. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Azon gondolkodom, Balázska vajon a kérdezőnél ébredt fel ma reggel...?
2017. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Én benne lennék ebben, mert nagyon nehezen ismerkedem. Igaz volt egy több mint 4 éves párkapcsolatom ami 4 hónapja vége lett. Igaz nagyon fájt nekem a szakítás, de már túl léptem rajta, viszont egyenlőre nem akarok magam mellé senkit, szeretnék picit egyedül lenni, mert az utóbbi jó pár évben nagyon társasági ember voltam, állandóan társasággal voltam, jöttem, mentem, jó volt, de így hogy a kapcsolatomnak vége lett, plusz a nagyon közeli haverjaim akik hozzám tényleg nagyon közel álltak, ők már sorba mennek ki külföldre élni, meg én is már 2 hónapja Ausztriába járok át dolgozni, sokszor haza sem jövök szinte, meg más terveim vannak, és örülök hogy most per pillanat picit független vagyok, meg egyedül vagyok, mert egyenlőre időm sem lenne párkapcsolatra.


25/F

2017. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

"Azon gondolkodom, Balázska vajon a kérdezőnél ébredt fel ma reggel...?"


Sajnos nem :)

2017. dec. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát, tipikus magyar hozzáállás: "nem lesz belőle semmi"...

Akit érdekel, az miért ne jönne el? Kedves 14-es, jó ötlet, igazából bármit meg lehetne szervezni, azért vannak az országban szép helyek, akár egy kirándulás egy ebéddel, vagy bármi.. De hát itt annyian írják, hogy nincs hol ismerkedni, hát itt az alkalom.. És azt azért lehet koordinálni, hogy ne legyen óriási korkülönbség... Ki kell találni, hány éves kortól hány éves korig lehet csatlakozni...

Kedves 15-ös,nem szexpartnert keressük találkozóban gondolkodom, ha nem olvastad volna el a kérdést...

2017. dec. 9. 14:42
 19/26 anonim ***** válasza:
Az egész országból, sőt külföldről is vagyunk itt, ezért nehéz lenne össze hozni földrajzilag és időpontilag, és Te még kormeghatározást is akarsz...
2017. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem én akarom, mások is írták... De olyanok jelentkezzenek, akik el akarnának jönni... Most 1000 dolgot le lehetne írni, hogy miért ne jöhetne össze.. Nem kifogást kell keresni, hanem megoldást.. Ha valaki ismerkedni szeretne, egyszer el tudná jönni bárhova, Magyarország nem Oroszország, kB 3 óra alatt el lehet jutni a megbeszélt helyre..
2017. dec. 9. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!