Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők, férfiak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, férfiak, nem kéne szervezni egy ismerkedős összejövetelt?

Figyelt kérdés
Annyian vagyunk itt, akik nem tudnak hol ismerkedni.. Mit szólnátok egy gyakorikérdéses beszélgetős összejövetelhez? :)
2017. dec. 9. 01:14
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
3 óra alatt? Majdnem...Pl. aki Borsod megyében lakik és nincs autója, az nehezen jutna el mondjuk Pestre 3 óra alatt. Én Székesfehérváron élek, nyáron haza szoktam látogatni Sátoraljaújhelybe, na most innen busszal a Népligetig 1:15 perc az út+- néhány perc, Népligetből át a Keletibe az olyan 21 perc,de általában több, Keletiből vonattal 4 óra hossza,esetleg IC-vel valamivel kevesebb. Egyébként hol lenne a találkozó és mikor ? Ha ép ráérnék engem érdekelne.
2017. dec. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
engem érdekelne 22f
2017. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennék el, mert szétszednének a nők a népszerűségem miatt. :D
2017. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

# 23


Persze, még neved sincs...álmodni jó dolog, de felébredni veszélyes:DDD

2017. dec. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Téged buki az eszedért szednének szét, szóval ne aggódj.
2017. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én simán elmennék. Úgyis mindig azt hajtogatja sok itteni nő, akit helyrepakoltam, hogy élőben tuti nem merném felvállalni a véleményemet. Valahogy olyan érzésem lenne, hirtelen mindegyiküknek aznap lenne valami sürgős dolga.
2018. okt. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!