Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért oltják le azt az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oltják le azt az embert, aki 40-es, sikeres, kigyúrt, igényes férfi, és 20 on éves nőkre ácsingózik? Csak azért kérdem, mert legalább 30 ilyen ismerőst tudok, aki 40 es pasas, nem nagy durr, és 25 körüli párja van (ki szép).

Figyelt kérdés

[link]


Na mondjuk az durva, hogy a lány csak 19 éves. Ha 29 lenne, megérteném.


2017. dec. 9. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ez a tibis sztori azért volt gáz,mert full nem vágta,hogy nulla visszajelzést ad neki a csaj.

szóval kb úgy jött ki ebből,hogy totál nem tud csajozni és beégette magát.

2017. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#6: +1
2017. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
10 év korkülönbséggel még szerintem semmi gond, sok olyan van, az bele is fér. 15+ nél vannak a gondok.
2017. dec. 9. 22:21
 14/17 Diavolino44 ***** válasza:

Ha az 10 evvel nincs bajod, akkor miert van baj a 15 vagy a 20 evvel?

Ez leszek en 40 evesen ;)

2017. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
15 v20 már sok sztem. 20 már egy generációnyi. Én viszont nem vagyok tehetős, átlag ember vagyok 32 évesen. Szóval én magamnál 5 évvel fiatalabb nőknél vagyok csak esélyes.
2017. dec. 9. 22:37
 16/17 anonim ***** válasza:
77%
Én 21 éves vagyok, de ha megtudnám, hogy egy férfi így nyilatkozik, hogy "én nem vagyok olyan macsó, nekem 32 évesen maximum 27-28 éves nőm lehet" azt páros lábbal rúgnám ki. Lehet, hogy most 21 éves vagyok, de minden egyes másodperccel öregszem. Nem akarom olyan férfira fecsérelni az időmet, aki szerint a legnagyobb erényem a hamavasságom. Mi a garancia arra, hogy lehet vele a jövőt tervezni? Egy napon rámnéz reggel az ágyban, mikor 27 éves leszek és kijelenti, hogy már túl szottyadt vagyok? Néha előfordul, hogy megtetszik egy 40 évhez közelítő férfi, bár egyértelmű, hogy az esetek 99%-ban huszonéves fiúk ragadják meg a tekintetemet. Nem tartom esélyesnek, hogy valaha is idősebb férfivel fogok összejönni, de ha mégis, amint megtudom, hogy csak a fiatal lányok érdeklik, nekem tárgytalan lenne.
2017. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ollókezű Edward ***** válasza:
41%
Ja persze, majd mindenki 20-onéves lányokat fog dugdosni 40 évesen. Ne röhögtessétek már ki magatokat. Természetesen minden gyakoris pasika kőgazdag lesz kigyúrt testtel, dús hajkoronával, kac-kac-kac. Gratulálok a 0 érzelmi és értelmi intelligenciához apukáim.
2017. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!