Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek hogy a férfinak legyen kocsija?

Figyelt kérdés
Nagy hátrány ha nincsen, nem olyan esélyekkel indul az ismerkedés terén mint a többi férfi? Ezt mennyire nézik a nők?
2017. dec. 10. 12:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
A nők nem egy homogén halmaz. Engem pl abszolút nem érdekel, itt Magyarországon elég jó a tömegközlekedés, és nincsenek hatalmas távolságok sem. Nekem nincs jogsim és nem is várom el senkitől, hogy neki legyen. 22N
2017. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem számít. Budapesten szerintem felesleges.
2017. dec. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Csak a személyes véleményem tudom leírni: nem jelent hátrányt, ha nincs. Kényelmes ha van, de csak egy kocsi miatt nem fogom elutasítani, ha tetszik nekem, és persze nem fogok a karjaiba omlani, ha amúgy nem jön be.

Olyat viszont már láttam, hogy a csaj több év után ki akarta adni a pasi útját, aztán mikor megtudta, hogy lesz kocsi, hirtelen nagyon szerelmes lett bele. Megint. XD

2017. dec. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

Ahogy 1. írja, nem lehet általánosítani.

Ismerek olyan nőket, akinél beletartozik az ideális férfiképbe az hogy tudjon vezetni, legyen kocsija.

Van olyan is akit aztán teljesen hidegen hagyja ez a dolog.

2017. dec. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nekem van sajátom, úgyhogy nem számít van e neki
2017. dec. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Mint "státusz szimbólum", abszolút fölösleges. De ha emiatt áthidalhatatlan, vagy nehezen áthidalható a távolság köztünk, akkor lehet, hogy probléma. Mondjuk én minden nyamvadt községbe ki tudtam eddig jutni tömegközlekedéssel is, de ha valakinek ez gond, ám legyen. Kocsi nekem úgy, hogy a belvárosban élek kislány korom óta, csak akkor fog kelleni, ha nyakamon lesz egy babányi felszerelés, meg a hozzá tartozó gyerkőc, amivel rettentő nyűgös BKV-n zötyögni. Amíg nincs gyerekem, és egyik kerületből a másikba robogok tanulni meg dolgozni, addig elég, ha a busz meg a metró cipeli a seggem, költséghatékonyabb és időben is jobban jövök ki általában. Értelemszerűen engem nem befolyásol, hogy a férfinek milyen kocsija van, vagy nincs, az sem zavar, ha még jogsit sem csinált kihasználatlanságból.

21L

2017. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, szüleimnek se volt soha, 20 évig éltünk kocsi nélkül. Jogsim sincs, mostanában nem is szeretnék.
2017. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdést sem értem. Ha egy nőnek fontos a kocsi, akkor van neki sajátja, nem?
2017. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Van akit nem érdekel, van akit annyira, hogy az se mindegy milyen, hanem menő autónak kell lennie.
2017. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Engedd meg, hogy férfiként válaszoljak. Szerintem addig nem fontos egy - hangsúlyozom normális értékrendű - nőnek, hogy a pasinak nincs kocsija, ameddig neki van birtokában egy gépjármű és a pasinak nem azért nincs kocsija, mert egzisztenciálisan egy nulla, hanem nem érzi szükségét vagy még nem volt tervben nála a jogsi megszerzése és/vagy autó vásárlása. Én úgy gondolom, hogy azért elég kiábrándító, ha a pasinak a csajjal egy alapos vásárlás után a szakadó esőben kell várakoznia a buszra. Egy klasszikus shoppingolást el se tudnék képzelni autó megléte nélkül. A plázákban/bevásárlóközpontokban sem véletlen, hogy dugig vannak az autók és max azok mennek be kocsi nélkül vásárolni, akik csak 1-2 apró dolgot szeretnének venni. Szerintem egy autó hiánya iszonyatosan nagy hátrány az ember mozgástere szempontjából és kiszolgáltatott érzése van az embernek. Én még egyetemista vagyok (bár jogsim van, de félek vezetni) viszont én is sokszor azt érzem - annak ellenére, hogy se barátnőm nincs, se nem utazgatok - hogy borzasztó kellemetlen és nehézkes várni állandóan a tömegközlekedésre. Késés, nyugdíjasok, bűz, rossz idő, hideg áhh... Ha nem is jelentem ki, hogy egy pasinak gáz ha nincs kocsija, de abszolút nem tudom a nőket hibáztatni, hogy egy védelmező és karakán férfitól elvárják, hogy egy autót tartson fent.
2017. dec. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!