Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek hogy a férfinak legyen kocsija?

Figyelt kérdés
Nagy hátrány ha nincsen, nem olyan esélyekkel indul az ismerkedés terén mint a többi férfi? Ezt mennyire nézik a nők?
2017. dec. 10. 12:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
25%

Lecsúszik egy két sör XD

Na te se számíts barátnőre, ha még nincs...meg a többi amiket írtál.

Na az ilyentől menekülni is kell XD

Még ilyet?!

2017. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Valóban, egy férfi aki tud számolni, és néha még sörözik is, tényleg hallatlan :D Te jobb is, ha megteszed a szivességet, és menekülsz.
2017. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Előbb jönnék össze egy pénzét fölöslegesen nem szóró, néha néhány sört megengedő, nők seggét kritika nélkül nyalni nem akaró BKV utas pasival, mint az itt pattogó autós sznobokkal, akik összeszarják magukat kocsika nélkül és 4 nyamvadt retek szatyrot nem bírnak hazavinni, miközben nő létemre napi szinten 20-30 kilókat emelgetek és 2 táskával járok (és haza is viszem, amit megveszek, ha kell gyalog, ha kell, íróasztalt az Ikeából metróval). Majd a gyereket is daruval viszitek magatok után a játszótérre, hogy a kis kacsótok bele ne fájduljon egy 20 kilós kis karonülő popsiba?:)) Oké, gyerekhez kell kocsi, mert kínos, ha 50 embert süketít meg a sírásával 2 helyett, miközben a babakocsi kerekével 2 emberen gázolsz át, kapaszkodást tettetve a buszon, na de családtalan, sőt szingli városban élő emberként ezt művelitek? Ilyen szar ürüggyel tartotok autót? Istenf#sza. Viccesek vagytok ezzel a piperkőc mentalitással. De nem olyan nőhöz valók, akivel érdemes lenne kezdeni.


Egy szintén "pesti".

2017. dec. 11. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

22- Haha

Pontosan, úgy ahogy mondod XD

2017. dec. 11. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nőtől függ.

Azt mondanám, általában hátrányból indul, mert:

- vannak ugye a golddigger libák, akiknél az alap, ha van saját lakásod, szuper verdád, akkor is, ha ő anyuval él egy panelben és feketén épít műkörmöt munka gyanánt

- aki gyereket tervez, ott is szempont lehet, hogy a párjának (is) legyen autója, mert úgy minden könnyebb

- van egypár jobban kereső nő, aki elvárja a férfitől azt, amit ő is tud nyújtani... ha neki van kocsija, a férfitől is


És akkor vannak azok a nők, akiknek nem fontos. Én is ilyen vagyok pl. Én nem is igazán szeretek autóban utazni, fél óra után már nyűgös / beteg vagyok kocsiban. Belváros közelében lakom, tömegközlekedéssel BÁRMIT el tudok érni vagyok tök hamar, még a reptéren is egy órán belül. Amikor szökőévente szükség lenne kocsira, akkor rendelek taxit (évi 2x kb.). Gyereket nem tervezek amúgy sem. Páromnak sincs kocsija, egyikünk sem tervezi lerakni a jogsit, mégis tök jól elvagyunk együtt.

2017. dec. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Látom, régi a bejegyzés, de had szóljak hozzá! A mai világban alap, hogy valakinek autója legyen, de ez attól is függ, hogy hány éves az illető. Ha fiatal, 18-26 évesen még nincs, az teljesen érthető, hiszen időbe telik, amíg az ember összekaparja rá a pénzt tanulás, albérlet stb. mellett. Viszont ha adott egy 30 feletti férfi, főleg ha független, gyerek nélküli, annak azért 30x év alatt illik egy akármilyen autóra összegyűjteni, mégha nem is egy újra, vagy pár évesre, de egy régebbire. Ha még sincs neki, az jelent valamit. Jobbik esetben azt, hogy az illető nem tart rá igényt, vagy sajnálja rá a pénzt (szerintem ez is gáz) rosszabbik esetben, hogy egy balfék. Egyik sem egy csábító tulajdonság. Tinédzserként természetes, hogy a buszon zötykölődve haza kíséri a fiú a lányt, ez így van rendjén, esetleg a húszas éveik elején. De felnőtt emberek?? Ne már.. Persze mindenkinek más a mércéje, az értékrendje és lehet, hogy valamelyik nőnek ez tök belefér, de a többség számára kiábrándító, ha egy férfinak egy bizonyos kor felett nincs autója és a tömegközlekedésen porban, bűzben, tömegben tülekedve, zötykölődve menne elé valahova, vagy egy randira, vagy ne adj isten nagybevásárolni. Az én mércémmel mérve ez szánalmas és életképtelenségre utal. A nők zömének is van kocsija, pont egy férfinak ne legyen?
2019. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Tehát a 26 év felettiek a BKV-n mind lúzerek?
2019. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!