Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire fontos a nőknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a nőknek hogy a férfinak legyen kocsija?

Figyelt kérdés
Nagy hátrány ha nincsen, nem olyan esélyekkel indul az ismerkedés terén mint a többi férfi? Ezt mennyire nézik a nők?
2017. dec. 10. 12:32
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Maximum az nem mindegy, hogy hogy áll a témához, tehát hogy soha nem is akar, vagy tervben van, de alapvetően egyáltalán nem érdekel ez.
2017. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Ha fontos neki, akkor vesz maganak.
2017. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
65%

"Én úgy gondolom, hogy azért elég kiábrándító, ha a pasinak a csajjal egy alapos vásárlás után a szakadó esőben kell várakoznia a buszra."

Aki shoppingolni akar, az shoppingoljon egyedül.


"abszolút nem tudom a nőket hibáztatni, hogy egy védelmező és karakán férfitól elvárják, hogy egy autót tartson fent"

Akinek meg védelmezőre van szüksége, mert nem érzi magát felnőttnek és nem tudja magát megvédeni, az tartson testőrt :)

2017. dec. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
10: Vannak ezek a sárga autók, amik fel-alá járnak a városban, úgy hívják taxi. Normális autó VALÓS költsége havi 50 ezernél kezdődik, abból nekem kijön legalább 20 taxis út, havonta. Ez bőven több mint amennyit menni szoktam, ráadásul ennek egy része olyan eset, amikor nem mehetnék kocsival (iszok). Cserébe nem izgulok, hogy ellopják, nem kell parkolóhelyet vadászni, jön, elvisz, kitesz, elmegy. A nagybevásárlást meg Tesco kevesebb mint egy ezresért házhoz hozza.
2017. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Van sajátom, persze jó, ha a férfinek is van, főleg, ha ő is annyira oda van a verdákért, mint én, de nem szempont, nem indulna hátránnyal.

25n

2017. dec. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
24%

Azért egy férfinek legyen már jogosítvanya meg autója.

Szerintem. Alap dolgok közé tartozik. Azért ne én menjek már 40 kmre a pasiért és én furikázzam ide-oda...ez olyan nevetséges.

2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%

#14: "Normális autó VALÓS költsége havi 50 ezernél kezdődik"


Ha havi 50 ezret nem tud kigazdálkodni egy pasi egy olyan dologért, ami manapság alapvetően meghatározza egy ember társadalmi státuszát és elsődleges egzisztenciális értékmérőként funkcionál annak szerintem nem a csajozással kellene elsődlegesen foglalkoznia, hanem azzal, hogy egyáltalán egy normális életminőséget engedhessen meg magának mert akkor gyermeket később hogy is akarna vállalni, ha egy autót sem tud fenntartani? Nagyon reménytelen, rosszul kereső embernek kell valakinek lennie ahhoz, hogy ne engedhessen meg magának legalább egy +15-20 éves Suzukit/Astrát. Azt azért megnézném, hogy amikor a pasi elszeretne menni egy tokaji borfesztiválra/a bécsi adventi vásárra vagy szimplán meglátogatni a pesti kollégákat (mert ugye egy párkapcsolat nem a négy fal közötti ücsörgésről szól), akkor mennyire lesz demoralizáló a csajnak a pasijával zötyögni a buszon/vonaton/taxiban, miközben látja, hogy huszonéves vérpistikék a tini barátnőiket utaztatják jobb egyben. Persze mindezt úgy mondom, hogy feltételezem a csajnak sincs kocsija! Amennyiben egy stabil egzisztenciával rendelkező pasiról van szó és van legalább egy olyan kocsi (akár szülői vagy céges), amivel tudnak utazgatni amikor szükséges az teljesen rendben van. Tényleg nem a kocsi birtoklásán van a hangsúly, hanem azon, hogy az illető pár mennyire van kiszolgáltatva a tömegközlekedésnek!

2017. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

"mennyire lesz demoralizáló a csajnak a pasijával zötyögni a buszon/vonaton/taxiban, miközben látja, hogy huszonéves vérpistikék a tini barátnőiket utaztatják jobb egyben"


Nem érdekelnek a "vérpistikék", akármik is azok, és szeretek buszozni. Mivel nem akarok gyerekeket, nekem bejön a tömegközlekedés.

2017. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17: 14-es vagyok. Azt írtam le, hogy semmi értelme Budapesten elcseszni havi 50 ezret kocsira család nélkül, te meg egyből azt gondolod, hogy azért írtam, mert nem telne rá. Telne, meg 10 másikra, de napközben gyorsabb a bkv, este meg ott a taxi, akkor amúgy is lecsúszik 1-2 sör. Ha egy nőnek ez nem tetszik, akkor így járt, nyugodtan beülhet vérpistikék tuning Swiftjébe taxiban "zötykölődés" helyett.
2017. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

17-es jól megmondtad. Így van!

Egyetértek teljes mértékben.

És Pesten sem árt, ha van autód ;)

Jogosítvány alap dolog, van ahova feltétel egy álláshoz. És azért csak jobbam bejön egy olyan férfi akinek van, mint akinek nincs. Szép nem szép, nőként kimondom igen: legyen autója egy pasinak.

Egy pesti

2017. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!