Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszögeztem az elején, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszögeztem az elején, hogy csak barátok vagyunk, most mi a korrekt tőlem (én vagyok a nő, ő a férfi)?

Figyelt kérdés

Soha semmi kétértelmű viselkedést, metakommunikációt nem folytattam az illetővel, így ment bele ebbe a kapcsolatba, mivel az országban, ahol találkoztunk nincsenek még ismerősei, számomra hihető volt, hogy így is gondolja.

De most pár hét után elkezdett kétértelmű dumákat élőben, jeleket írásban elejtegetni.

Ugye akkor vagyok jófej, ha határozottan mondom a következőnél, hogy: megegyeztünk, hogy csak barátok vagyunk! Ha neked megy a barátság, hadd szóljon, ha nem, akkor inkább szakítsuk meg a kapcsolatot!


(tudja, hogy épp várok valakire, nincs ugyan kapcsolatom, de hezitálok az exemmel kapcsolatban, sőt nem is indult udvarlásként, semmi ilyen nem volt ezzel a férfival)


Tehát azonnal szóljak és tisztelettel, de határozottan, ugye?



2017. dec. 12. 11:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha honfitárs, akkor már nem lehet random jöttment? Ne viccelj már. Én is külföldön élek, pontosan tudom milyen úgy kiköltözni, hogy nincsen senkid, én is így kezdtem. Mai napig örülök, ha összefutok egy szipmatikus magyarral, viszont csak azért, mert magyar még nem fogom senkivel erőltetni a barátkozást, pláne, ha nyomulni próbál.. Az minden, csak nem barátság.
2017. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tuti hogy abban reménykedik hogy lesz köztetek valami.
2017. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
6 éve élek külföldön, tudom, milyen szar, ha az embernek nincs kihez szólnia. Hatalmas ösztönzés is azonban, hogy minél előbb megtanulja a nyelvet, a szokásokat, és ismerősöket, barátokat szerezzen.
2017. dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!