Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi mennyire vonzó a nők szemében? Ha valamelyik belső értékben kiemelkedik, akkor átlagos nőket is meg tudna fogni pénz nélkül?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 10. 19:11
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Ha 12 órában dolgozik gépkezelőként egy gyárban, kb. semennyire. Ha sikeres, gazdag, népszerű színész, bárki szétteszi neki a lábát. (Csak nem az utóbbi?) Ti még mindig abban a hitben éltek, hogy a nőknél semmit nem számít a férfi társadalmi státusza?
2017. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Belső értékek alatt ilyet kell érteni, hogy akaraterő, elszántság, önfegyelem, türelem, kitartás? Ha csak egy meglenne ezek közül, akkor gyorsan leadna 40 kilót.

Ilyen fejet utoljára abalében láttam.

De az "átlagos" nő az kéne, mi? Mármint ha szép arca van, jó az alakja, stílusosan öltözködik, de ezenkívül minden másban lehet átlagos.

Éhes disznó makkja álmodik....

2017. dec. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyádat mennyi pénzért fogta meg apád?
2017. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jön be mert kövér, ha egyébként nem lenne olyan csúnya vékonyan.
2017. dec. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jonah Hill volt vékony is. AKkor kifejezetten jól nézett ki.
2017. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez így akkor sem kéne ha színész vagy milliomos vagy bármi. A mackós alkattal nincs bajom, de ez egy hájfej.
2017. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hm nekem pl a macis alkat ami a leginkabb bejon. De o mar egy kicsit sok.

Nem kene sokat fogynia.

Egyebkent helyes lenne.

2017. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez dagadt. És ebben már nem csak az taszít, hogy az átlagos alkatú/kicsit macis férfiak (esetleg a kicsit sportosabbak) azok, akik tetszeni szoktak, hanem hogy én magamon 10 kiló fölösleggel is annyira kellemetlenül éreztem magam, hogy előbb jutott eszembe az, hogy változtassak, minthogy engem úgy bárki elfogadjon, egyáltalán lásson meztelenül. Nem szeretem a fatshaminget, undorító dolognak tartom az emberek megalázását az alakjuk vagy a külsejük miatt ok nélkül, kérés nélkül. De az nem ez a kategória, ha valaki átlagos nőt akar úgy, hogy nincs önkritikája felmérni a helyzetet és ráébredni, mennyire nincs ez a test rendben. Nem csak esztétikailag.


Amúgy 20 kiló mínusz és vinném, mint a cukrot egy jó belsővel. Így ilyet nem játszunk.

2017. dec. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen belső értékekben emelkedik ez ki?Amúgy mindegy mert ha levetkőzne elhánynám magam.
2017. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!