Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar nők tényleg imádják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar nők tényleg imádják az olasz, arab, néger pasikat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 11:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Pont ugyanazok, mint a cigányok: kösz, nem.
2017. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
56%
Igen, meg en bloc a kulfoldi pasikat. A noknek sokszor kell a kulonleges, egzotikus, egyedi. Ettol kulonbozonek, kivalasztottnsk erzi magat, pont mint a luxustol es az egzotikus nyaralasoktol es azokrol keszukt fotoktol.
2017. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
31%

Én a magyar 'férfiakat'nem kedvelem. Külsőre sem jönnek be. A 90%-a elhízott,tapló,bunkó,defektes,felszínes,erőszakos, elutasító,nem befogadó,nem nyitott,náci, rasszista.


A néger férfiak külsőre nem tetszenek csak. Valahogy nem tudok szexuális értelemben vonzódni hozzájuk. De van afro amerikai barátom és kedves,normális intelligens ember. Sokkal közvetlenebb pozitívabb mint egy magyar begyöpösödött ember.


Olasz,arab férfiak. Nem lehet mindenkire ráhúzni,hogy jóképű avagy ronda. Mindenki más és más. Vannak olasz férfiak akik helyesek és akik egyáltalán nem. Arab férfiak között is szerintem ugyan ez a helyzet ahogy más nemzetiségeknél is.


Nekem amúgy az ÍR FÉRFIAK tetszenek nagyon. Kék szem,barna haj,magas,szàlkás -izmos,férfias,szakáll-borosta.


De amúgy rengeteg nemzetiségű van aki bejön. Nem ez alapján vàlasztok. Mindegy,hogy olasz,spanoly,német,angol,vagy dán.


Àmbár a magyar férfiak...én még nem találkoztam itthon normális hapsival.


(Nővel igen. )


Amióta MO-n élek..nekem megváltozott az életem. Itt mindenki negatív,bunkó,egyáltalán nem kedvesek az emberek. Viszont elfajzottak. Primitívek, rengeteg olyan embert ismertem meg akinek valami komoly baja van. Nincs kint a négy kereke. Itthon is csak külföldiekkel lettem jóban,velük kötöttem barátságot és pár magyar nővel akik csupa szív és szeretet.

2017. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Inkább csak a dagadt nők, akik nem kellenek még a legalja magyar hapsiknak sem.

Egy volt szaktársam 155 centisen nyomott olyan 110 kg-ot, hát legalább 6 fajta társkeresőn volt fent, ahol senki, de tényleg senki nem írt rá, csak olyan négerek, akikről utólag kiderült h 21 hónap után megkérték a kezét (mert kellene az állampolgársági), meg egy aki a címére küldözgette a drogot , mint "könyv". Aztán 1 évig járhatott kihallgatásokra...:D

Másik szaktártsam beetette egy ni**er azzal hogy nem szakadt ki a gumi neeem nem, semmi gond. Van egy 3 éves gyerekekük, azóta apuka magyar állampolgár, és a nagyon ígért esküvő a gyerek születése, és a papírok rendezése után úgy tűnt el, mint apuka :D

A faluban egy nőci mikor elköltözött, összejött egy arabbal, aki elvitte a kisfiúkat, bebeszélte hogy nem kell oltás, ő is megélte a gyermekbetegségeket így úgy. Azóta a kisfiú fél szemére vak :)


Mind nagyon gyönyörű...kelendő magyar asszonyok. Jah, nem :D

2017. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
18%
1-2 hónap *
2017. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

"Amióta MO-n élek..nekem megváltozott az életem"


Mert addig hol éltél?:)

2017. dec. 16. 11:44
 7/30 anonim ***** válasza:
57%
A magyarokra nagyon jellemző ez: Nem tetszik valami takarodj a országból. A politikai helyzet is rossz. Nem is maradok sokáig MO-n. Mindenhol jobb mint itt. Éltem már Hollandiában 2 évig, Norvégiában és Londonban is. Voltam át utazómban más helyeken is. Össze sem lehet hasonlítani az itteni helyzettel és emberekkel. Akinek fáj az igazsàg. Pontozzon le!
2017. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
22%

Én félig magyar vagyok félig dán.


Ja és nem! Dagadt sem vagyok. Sportolok. Mielött valaki ezzel jönne.

2017. dec. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Persze, mindegyikből tartok itthon pár darabot.
2017. dec. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
26%
Első a legjobb példa. Tipikus magyar mentalitás. Cigányozás, azthiszi az összes férfi,hogy minden nő csak a pénzre hajt. Ez elégszomorú! Engem rohadtul nem érdekelt más tárcája. A barátaim is boldog kapcsolatban vannak,ahol nem a pénz dominál. Mondom valami nagy baj a magyar társadalommal. Pár kivételtől eltekintve.
2017. dec. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!