Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy ha egy férfi több nőre nyomul az nem jó? A nők se egy férfival beszélgetnek pl társkeresőn?

Figyelt kérdés
mért,hogy kéne csinálni,egy férfi rá ír egy nőre a nő le carja,a férfi meg nem ír már senkire hanem elmegy szerzetesnek?igaza van strómennek.........
2017. dec. 16. 12:55
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
jaj már megint a szöveg hogy a szia mizu nem elég,nektek nem lehet felfogni hogy valaki nem szófosó?
2017. dec. 16. 13:10
 12/46 A kérdező kommentje:
ugyanúgy a nők se szófosók a férfiaktól várják el hogy szórakoztassák őket
2017. dec. 16. 13:11
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Én max 1 nővel ismerkedem-ismerkednék egyszerre és ha rájövök, hogy én csak egy vagyok neki a százból akkor "Sayonara!" és továbblépek a dolgon. Nem vagyok tárgy vagy szolga amit meg kell versenyeztetni, mint egy állásintejún.


És nem fogom magam annyira alárendelni, hogy pitizzek meg csápoljak, hogy ő nagy kegyesen reagáljon rá. Akkor inkább keresgélek tovább olyat aki partner és érdekelt az ismerkedésben.

2017. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
76%
Minimum öttel. Akkor is kevés az esély, hogy egyel lesz randi.
2017. dec. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy Te 50 éves vagy, fogalmam sincs miért nézel akkor ilyen adatlapot.

Ha viszont ahhoz a korosztályhoz tartozol meglep a stílusod...


50 fölött se mindegy egy magára adó, igényes, értelmes nőnek ki is van Mellette. Miért is adná lentebb?És az vonzó lenne,ha azt írná egy ötvenes nő,hogy mindegy hogy néz ki az illető, mindegy milyen az értelmi szintje csak pasi legyen? Ugyan, menj már!


Ki kell tölteni az adatlapot. Beírta azt,hogy Ő magas férfit keresne. Vélhetőleg nem ez a legfontosabb szempontja, de beírta. Nincs ezzel baj.

2017. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
95%

Fel lehet fogni. De ez nem szófosás kérdése, hanem igényességé és gondolkodásé. Tudok egy mondatot is írni úgy, hogy az illetőnek felcsillanjon a szeme, meg úgy is, hogy nagyot sóhajtva, kelletlenül válaszoljon (de inkább sehogy).


Én tudok normálisan beszélgetni, visszatükrözni, táplálkozni szinte minden infóból, amit megoszt az illető magáról velem, vagy társkeresőn a leírás és a képek által a többiekkel is. És magam érezném magam szarul, ha ez alá adnám a színvonalat, akkor inkább nem beszélgetek. Amelyik férfi erre nem képes velem szemben, ha már beszélünk, az tőlem ne várjon választ.;) Nincs időm minden nyomoréknak válaszolgatni, akiknek az üzenetében kevesebb az erőfeszítés és a gondolkodás, mint egy levegővételben. Vagy mint ebben a hozzászólásban.

2017. dec. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

A nők részéről is ugyanilyen gáz az ilyesmi, kedves kèrdező.....

Nyílván nem azzal van a gond, ha több nővel ismerkedsz, ezt azért teszed, hogy az ismerkedés során kiszelektált azt, akivel könnyen kialakul a kölcsönös érdeklődés és szimpátia, onnantól kezdve, miután kellően elmélyült az ismerkedés, és bizalmat kezdtek érezni egymás iránt, akkor már nem kell másra nyomulni se a nőnek, se a férfinak. Amíg nem jutottál el erre a szintre valakivel, addig érthető, ha más lányoknál is próbálkozol, egy időután “leülepszik” az egész, és lehetőleg az marad, akivel érdemes is.

2017. dec. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
#11 Nagyon egyszerű. Ne ismerkedj szófosó nőkkel, akik fontosnak tartják a beszélgetést.
2017. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

solana ki a nyomorék?aki nem tud beszélgetni?

nőknek könnyű ők már 15 éves koruktól randizgatnak

2017. dec. 16. 13:19
 20/46 anonim ***** válasza:
100%

#15


Amúgy ismerek ilyet, igaz 55 éves, de egy olyan fószerrel van együtt aki 60 éves, nem szép, kb. a '90-es évek vége óta nem dolgozi csak papíron, piás és még kövér is.


Tudod miért van vele? Mert fél egyedül a budai villájában éjszakánként. Többször is kidobta már ezt a semmittevő fickót, de valahogy mindig visszakerült. Senki nem rajong érte, mert úgy adja elő a dolgokat, minta ő is hozzátett volna bármit is, aztán dehogyis. "Autószerelő" ami abból áll, hogy pár roncs áll a kibérelt garázsban, a haveroknak jópénzért kiad csaló ("Te Gyuszikám, itt a kocsi, de lejár rajta ez vagy az, nem vihetem legálisabb helyre, mert utánanéznének, adj már rá valami papírt, nem leszek hálátlan itt egy boríték meg egy üveg pia") engedélyeket aztán a nap maradék részében piál meg nézi a kistévét a sarokban.


Egyetlen férfias tulajdonsága az, hogy magas (195? Tőlem magasabb valamivel és én vagyok 188) illetve korához képest kifejezetten sűrű haja van, de ennyi, semmi több.


Meg a "fellépése" is sokszor olyan "hahaha gazdag vagyok" stílusú a felesége pénzéből leginkább.

2017. dec. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!