Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a baromság hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a baromság hogy ha egy férfi több nőre nyomul az nem jó? A nők se egy férfival beszélgetnek pl társkeresőn?

Figyelt kérdés
mért,hogy kéne csinálni,egy férfi rá ír egy nőre a nő le carja,a férfi meg nem ír már senkire hanem elmegy szerzetesnek?igaza van strómennek.........
2017. dec. 16. 12:55
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Megint az általánosítás.

Nő vagyok. 22 évesen kezdtem randizni. (tinikorom borzasztóan telt. Családi problémák, pont nem érdekelt a pasizás)

2017. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kell elkezdeni ismerkedni, akivel el tudnál képzelni párkapcsolatot. Nem azza, aki egy fokkal szebb az ördögnél és hajlandó szóbaállni veled... Nincs olyan, hogy valaki élete során 500 nővel el tudjon képzelni kapcsolatot. Ezért baromi taszító. Mert az ilyennek mindegy, csak lyuk legyen. Ő nem ENGEM akar, hanem VALAKIT. És ez minden szavából érződik.
2017. dec. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

17 évesen kezdtem, de nem azon múlott. Magam tréningezem és mindenhol keresem a lehetőséget kommunikálni, akár nőkkel, akár férfiakkal. Attól fejlődsz, ha szokod a dolgokat, bármi áron, mert pont az tesz jóvá egy ilyen helyzetben, ha megtanulsz különböző emberekkel különböző módon beszélgetni. A legjobb személyesen tolni ezt, de írásban sem veszett ügy. Én bele lettem kényszerítve eleinte ebbe is, pont úgy, ahogy ki lettem állítva a pulpitusra is, hogy megtanuljak érdekesen előadni. Igen, kényelmetlen és szar ez eleinte, főleg egy gyerekkorában sokat szekált, gátlásosabb embernek. Aztán lenyugszol és kinyílik egy új ablak a világra. De ehhez neked is bele kell tenned mindent és jobb beszélőkét kell akarnod.


Szerencsére az ember alapvetően fogékony erre, így születik. Hamarabb belerázódik a társas kommunikációba, mint a biciklizésbe. Csak itt többet kell agyalni, mert sokszínűbb és izgalmasabb, főleg az élő beszéd.

2017. dec. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

Azzal kell elkezdeni ismerkedni, akivel el tudnál képzelni párkapcsolatot. Nem azza, aki egy fokkal szebb az ördögnél és hajlandó szóbaállni veled... Nincs olyan, hogy valaki élete során 500 nővel el tudjon képzelni kapcsolatot. Ezért baromi taszító. Mert az ilyennek mindegy, csak lyuk legyen. Ő nem ENGEM akar, hanem VALAKIT. És ez minden szavából érződik.



te analfabéta nem érted mit beszélek?attól mert valaki 500 nőnél beprobálkozik még nem azt jelenti hogy neki mindeggy ki,ez úgy működik hogy beprobálkozol 500 nőnél mert pl tetszenek külsőre aztán megismered őket,aztán marad 1 mert kiderül hogy a maradék 499 borzalmas belsőre,mit nem lehet ezen érteni?mostis beszélek pár lánnyal,ez meglepő hogy vissza irtak,aztán elfelejtettek irni,csak úgy

2017. dec. 16. 13:27
 25/46 A kérdező kommentje:

Megint az általánosítás.

Nő vagyok. 22 évesen kezdtem randizni. (tinikorom borzasztóan telt. Családi problémák, pont nem érdekelt a pasizás)


szóval lelkileg kész voltál 22 éves korodig mégis lett fickód?mert akartál előtte is tuti lehetett volna csak akkor nem akartál,akkor van minden amikor te akarod,deha egy férfi van lelkileg kész akkor leprásnak tekintik

2017. dec. 16. 13:28
 26/46 anonim ***** válasza:

"mert addig a nők leadják a szintet lazí lavór szerint"


Ezt meg ki mondta neked ? :)

2017. dec. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

#22


De akkor ez technikailag fordítva is igaz, csak ott nem a "lyuk legyen" a helyes kifejezés, hanem egy kicsit más.


Aki egyszerre féltucat emberrel ismerkedik, az vagy tárgyiasítja őket, vagy kétségbeesett vagy önmagát helyezi mindenek felé (eltúlzott módon)


Meg nem is értem abban mi az izgalmas, mi a szép. Saját EGO legyezgetése, hogy "hű, nekem ez is megy"? Én nem is tudnék 5 emberre figyelni egyszerre, igaz nem is akarok.

2017. dec. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:

De akkor ez technikailag fordítva is igaz, csak ott nem a "lyuk legyen" a helyes kifejezés, hanem egy kicsit más.


Aki egyszerre féltucat emberrel ismerkedik, az vagy tárgyiasítja őket, vagy kétségbeesett vagy önmagát helyezi mindenek felé (eltúlzott módon)


Meg nem is értem abban mi az izgalmas, mi a szép. Saját EGO legyezgetése, hogy "hű, nekem ez is megy"? Én nem is tudnék 5 emberre figyelni egyszerre, igaz nem is akarok.


jó,tegyük fel,1 nővel ismerkedek,és?abból se lessz semmi,mert nem röhögök egész nap nem vagyok szófosó nem akarok színházba meg bulizni menni

2017. dec. 16. 13:31
 29/46 anonim ***** válasza:
Akkor mit akarsz? Csak kérdezem, minden rosszindulat nélkül. Mit lehet veled csinálni? Beszélgetni nem, kulturális programokra menni nem, szórakozni nem... Szexelni, oké, de még mit?
2017. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%

#28


Jó, az már a te bajod, nem kellene másokra ráfogni.


És ne ismerkedj olyan nővel aki tőled várja a bohóckodást, amíg ő nem tesz semmit. Abból nem is lenne jó kapcsolat, szerelem meg főleg nem, kivéve ha extrém szolgalélek vagy.

2017. dec. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!